Continuum

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
И јас уште ја надгледувам темава...

Нема врска, еве нека ми стои постот колку Ио да не е сам. Дури и Iceboy го напушти бродот. :icon_lol:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.311
Поени од реакции
57.754
Што ќе ми е Iceboy, таман си најдов приватна тема во која никој не ми се меша :)

Иначе многу емотивно ја доживувам, Кира ми плаче секоја епизода, последниве две се истури. А јас таков, емотивец...
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.483
Поени од реакции
33.585
Io, паметно ова што не коментираш, туку само смајлиња, сам себе да не се спојлнеш, а? :))))))))
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.311
Поени од реакции
57.754
Не знаеш што пропушташ ти. Само да ја паузираш Кира и да си гледаш во екран едно 30 минути ќе се осеќаш онака топло во душата :)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
Ја прогуглав Кира да видам која е, и сега и мене ми стана криво што била тажна секоја епизода.

:(

 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Нисам ти ја таква личност да си одам кога ќе згусне :)
Плус вторава сезона е појака и од првата, денеска изгледав скоро се што имав заостанато (4 епизоди) утре уште последната и баш уживав досега. Ова со Бети unexpected.
Туку Ио што е со страница во врска со Бети? Кој тепа, на таа страна ли ќе биде Бети во финалено?
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.311
Поени од реакции
57.754
И мене ме изненади Бети. А оваа малата на Адам, за неа одма ми беше јасно.
Не е спојлер туку да не оќорите. Like anyone cares...
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Да да за таа се знаеше уште одма, а и Фонегра веќе стварно време дојде да разбере се.
Ќе биде интересно и со овој Ешер на каде ќе тераат работите, Келог си најде конкуренција конечно :)
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.311
Поени од реакции
57.754
Заврши журката за Келог, овој Ашер е крупна риба. Туку Кира кога почна да му кажува на Карлос, не ти дојде онака да има уште 10 минути да ја слушнеш целата приказна одново? :)
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.483
Поени од реакции
33.585
Заврши журката за Келог, овој Ашер е крупна риба. Туку Кира кога почна да му кажува на Карлос, не ти дојде онака да има уште 10 минути да ја слушнеш целата приказна одново? :)

Да не излезе Карлос на крај мајка на Кира? :pos:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: VLJ

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Заврши журката за Келог, овој Ашер е крупна риба. Туку Кира кога почна да му кажува на Карлос, не ти дојде онака да има уште 10 минути да ја слушнеш целата приказна одново? :)
Да бе и јас мислев дека ќе ја слушнеме приказнава досега, ама дадоа Executive Producer и викам ништо, нема повторување :)
Туку не знам за тебе, ама јас одам да гласам за Liber8 и да ја оформам судбината на Бети :)

Да не излезе Карлос на крај мајка на Кира? :pos:
Даста бе ти, ДАСТААААААААААААААА.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.311
Поени од реакции
57.754
Што се меша кај што не разбира ја не знам...
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.311
Поени од реакции
57.754
Да живее отпорот! :)
Се манијачишта се, од една страна имаат правилна кауза од друга страна ни еден не е лајкбл се гад до гад... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom