Barclays Premier League - Season 2014/2015

Кој да ја отвори новата тема за следната сезона?


  • Вкупно гласачи
    83
Статус
Затворена за нови мислења.

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
16.975
Поени од реакции
34.230
Леле не ме терај да ти ги вадам постовите после поразот од свонси ,комедии ке ти биде постов.
Најди кај што користам навредлив термин за твојот клуб, што е забрането на темава. Ја тука читам Ливерглувци и Лузерпулци, нели не смее? Али ај, само на ова можете раце да триете, ќе ве разберам некако.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.317
Поени од реакции
34.158
Најди кај што користам навредлив термин за твојот клуб, што е забрането на темава. Ја тука читам Ливерглувци и Лузерпулци, нели не смее? Али ај, само на ова можете раце да триете, ќе ве разберам некако.
manure?
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
1.777
Поени од реакции
2.304
ЗНачи сити не е мерило за ливерпул,така?Ја па мислев со потрошени толкави пари на играчишта летово, ќе игравте за титулата. АЈде да ве видиме против тотенхем како ке се покажете.
Сити години уназад речиси и да нема пораз дома, не па да очекувам сега победа. Плус и лани изгубивме таму па видовме што се случуваше цела сезона. Ако против Тотенхем не се извади добар резултат, тогаш можи да проработи портокалово светло
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.677
Поени од реакции
20.137
Сити години уназад речиси и да нема пораз дома, не па да очекувам сега победа. Плус и лани изгубивме таму па видовме што се случуваше цела сезона. Ако против Тотенхем не се извади добар резултат, тогаш можи да проработи портокалово светло
Абе немаат. Од отепан тим загубиле :facepalm: Еј од Јунајтед загубиле дома, од Ливепул да беше да речиш, ама од Јунајтед дома :facepalm:
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.657
Поени од реакции
8.986
Може да триеме на ова, може на прошливе 25 години можеме и на титулата вишак , можеме и на бобан рајович,саша ковачевич ,гризнувањата на суарез,слиповите на стиви и така натака.Не можеме за пресвртот со Милан, не можам да тријам руки на Луис Гарсија,Алонсо,Торес,Агер на времето,Стиви легендата што хода ,маестралните голови на Суарез ,одбраните на Реина на времето,голиштето на Рисе и тако даље да не штракам сеа до недоглед.Еден ден вие ребрате,друг ден ние и тоа е забавата нема љутиш,башка те наместија да отвориш ЛШ тема сеа не знам што се буниш:cool:
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.363
Поени од реакции
11.725
Најди кај што користам навредлив термин за твојот клуб, што е забрането на темава. Ја тука читам Ливерглувци и Лузерпулци, нели не смее? Али ај, само на ова можете раце да триете, ќе ве разберам некако.
Лелеее извини Рики ако се навредиии ,ајде сеа ке го сменам постот во кој му се обратив на членот со зборот ‘‘ливерглушец‘‘
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
78.132
Поени од реакции
164.752
Најди кај што користам навредлив термин за твојот клуб, што е забрането на темава. Ја тука читам Ливерглувци и Лузерпулци, нели не смее? Али ај, само на ова можете раце да триете, ќе ве разберам некако.
Пријави ги постовите :)
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.430
Да не бевме пациенти ќе ги земавме Лалана, Ловрен, Чан, вака ќе се задоволиме со MOTM од финале ЛШ :icon_lol:
Фрос, Фрос имаше времиња кога Манчестер беше поим за Ливерпул и тоа е факт. ама, на жалост тие времиња завршија. Сега е време кога не играте Лига на шампиони и преплаќате фудбалери за да дојдат кај Вас. Чан, Лалалан и Марковиќ се играчини сите до еден, не дека и манчестер купува готови продукти низ историјата.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom