Pravnice
Поени од реакции
1.430

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Фала многу Шефе,
  Еве мој маил: mk.hooligan@yahoo.com за скриптите за правосуден !

  Поздрав !
  С
  Тебе сум те промашил на собиранката вчера излеа :(
  Pravnice
  Pravnice
  Е како не, правевме муабет бе:) Но умор алкохол фор ју:)
  С
  сашенко
  Ни је могуче да сум забравил бе... како вака
  Јас те глеам на утакмиц, во ред е...ама на форумов те нема, те нема...............уште те нема.......и уште...........и кога најмалку се очекува, кога надежта е на најниско ниво.....ќе се убациш со убитачен пост...и ќе ги смириш страстите што ги има меѓу фановите во темата........маме си ебал, правник со правосуден, на дело :)))))
  Овие на фудбал не се нормални, губитничката екипа се слика после секоја утакмица и на крај албум ќе се издаде :D
  Pravnice
  Pravnice
  Кога е нареден пат? Би дошол ако сум слободен.
  Ilumious
  Ilumious
  Појма неам коа им е нареден термин, ќе видиме на темата :)
  Дечки си за турнирот??? Ако ти се игра за нас кажувај......него за Рома да не планираш да играш!!!!
  правниче, како му ја тераш со правниот?? :Ѕ уписи идат па можеби ке одам и јас на правен а поима немам како е и што е.....
  Од срце, онака без лажен сјај ти посакувам:ЉУБОВ-која денес малку ја има, СРЕЌА-која некако е секогаш далеку кога ни треба, НАДЕЖ-која често ја губиме, ЗДРАВЈЕ-кое кога го имаме не го цениме, ПРИЈАТЕЛСТВО-кое денес е навистина ретко, УСПЕХ-кој не ни гарантира живот!
  Едноставно ТИ ПОСАКУВАМ СЕ НАЈДОБРО.
  ***СРЕЌНА НОВА ГОДИНА***
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom