Barclays Premier League - Season 2014/2015

Кој да ја отвори новата тема за следната сезона?


  • Вкупно гласачи
    83
Статус
Затворена за нови мислења.

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Рики глупо е малце бе. Ај јас овде нема да пишам ништо за тебе како навивач на Ливерпул, а во темата за фантази ќе пишам Ливерглушец или не знам што и тоа тебе помалце ќе те навреди? Јас не користам воопшто вакви термини и не пишав ништо вечерва на пример, ама бар за навреди треба да важат во секоја тема. :)
И други работи ми се глупи на форумов надвор од подфорумов па не се бунам, нит пробувам да го сменам. Ова се правилата конкретно за темава и сите (треба да) се придржуваме до нив. Крај краева ми е гајле мене, не се навредувам од тоа. Сакав само да кажам дека некои не праат разлика меѓу вреѓање клуб и вреѓање фанови. Колку и да ти го мрзам клубот, никому не сум се обратил со навредлив речник, именувајќи го како "глушец" или "лузер" пошто немам никаква омраза или негативно чувство према фан кој не го познавам, ипак си е човек кој може утре на улица да го прашам саат колку е без да знам за кој навива. Само некои тука рипаат по све да мавнат, фанови, клубови, собиранки, исмева кај му текне. Тоа ми смета. Ти вреѓај ми го клубот колку сакаш, али не ми се обраќај мене или некој друг мој колега-фан со demeaning термин. Разграничи ги двете.

П.с: Читај третиот пост над мојов и све ти е јасно.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.859
Поени од реакции
7.085
Многу се дружиш со Пуниша :cautious:

Прва потешка утакмица за Јојо вечер, ај да видиме како ќе се снајде :)
Дечкото играчиште ќе е али Венгер е педер и нејќеше да плати 25м..
Иначе не би требало да го седне на клупа, ваљда Џеко ќе се смести тамо кога Агеро ќе се опраи 100ка.
Убо си напраи Бакари, фини ми се гледат столчињата на Етихад.
Се извинувам за оф топик дечки продужете слободно :icon_mrgr:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
И други работи ми се глупи на форумов надвор од подфорумов па не се бунам, нит пробувам да го сменам. Ова се правилата конкретно за темава и сите (треба да) се придржуваме до нив. Крај краева ми е гајле мене, не се навредувам од тоа. Сакав само да кажам дека некои не праат разлика меѓу вреѓање клуб и вреѓање фанови. Колку и да ти го мрзам клубот, никому не сум се обратил со навредлив речник, именувајќи го како "глушец" или "лузер" пошто немам никаква омраза или негативно чувство према фан кој не го познавам, ипак си е човек кој може утре на улица да го прашам саат колку е без да знам за кој навива. Само некои тука рипаат по све да мавнат, фанови, клубови, собиранки, исмева кај му текне. Тоа ми смета. Ти вреѓај ми го клубот колку сакаш, али не ми се обраќај мене или некој друг мој колега-фан со demeaning термин. Разграничи ги двете.

П.с: Читај третиот пост над мојов и све ти е јасно.
Абе те сфатив што ти е муабетот и не го негирам тоа, јас само сакав да кажам дека општо како навреда нема веза во која тема е. :)
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Абе те сфатив што ти е муабетот и не го негирам тоа, јас само сакав да кажам дека општо како навреда нема веза во која тема е. :)
Абе спремај тоа пицата не замарај :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Дечкото играчиште ќе е али Венгер е педер и нејќеше да плати 25м..
Иначе не би требало да го седне на клупа, ваљда Џеко ќе се смести тамо кога Агеро ќе се опраи 100ка.
Убо си напраи Бакари, фини ми се гледат столчињата на Етихад.
или па овој ако не се повреди пак :S
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.859
Поени од реакции
7.085
или па овој ако не се повреди пак :S
На таа карта ќе се вадат другите екипи па ебаго глеј 4напaѓача да не знаеш кој од кој подобар,шо да кажеме ние симпатизерите на Арсенал :confused: да се надеваме и Агеро дека нема да се опраи скроз xD
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.845
Поени од реакции
7.644
Ливерпул губи 3562 страни испишани:свиркам::свиркам::свиркам:
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Ливерпул губи 3562 страни испишани:свиркам::свиркам::свиркам:
Јас најавив фино лепо , исто ко за протест http://forum.kajgana.com/threads/barclays-premier-league-season-2014-2015.74472/page-190#post-6803012[DOUBLEPOST=1409006407][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1408988795][/DOUBLEPOST]

На 22 јули годинава напрајв 26 години, на 22 јули 2010 кога ти се зачлени на форумов, не го славев роденденот.
Она позади балотели е трофеј кабинетот на ливерпул од ПЛ?
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Мислам дека вечерва го видовме настапот на старо-новиот шампион.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom