Arrow

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.612
Поени од реакции
11.155
Уверен сум дека секој кој пишува и ја чита темава редовно ја следат...
Јас ве читам, ама ја прекинав по финалето, не се трпеа тие срања.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Уверен сум дека секој кој пишува и ја чита темава редовно ја следат...
Јас ја гледам од фактот што не прекинувам серии, посебно не после 3-4 сезони изгледани.
 

Ѕид на плачот

Намќорка
Член од
7 септември 2016
Мислења
143
Поени од реакции
68
Кажете ми, што се случува во петтата сезона, веќе од 8 епизода, еве сум стасала до 10-тата,нишо не ми е јасно. Се појави Лорел, Сара, па беа киднапирани од ванземаљци... WTF :confused:
Ај помогнете ми за да разберам, само за то се уклучив инаку. :D

Јас мислам дека овие сонуваат нешо. :cautious: У илузија се. Или?
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.622
Поени од реакции
12.432
Кажете ми, што се случува во петтата сезона, веќе од 8 епизода, еве сум стасала до 10-тата,нишо не ми е јасно. Се појави Лорел, Сара, па беа киднапирани од ванземаљци... WTF :confused:
Ај помогнете ми за да разберам, само за то се уклучив инаку. :D

Јас мислам дека овие сонуваат нешо. :cautious: У илузија се. Или?
Кросовери со останатите DC/CW серии ( Flash/ Legends of Tomorrow/ Supergirl ). Тоа со Лорел го објаснаа уште во истата епизода, изгледај ја уште еднаш, по внимателно, а таа со вонземјаните слободно игнорирај ја :D
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Ваквите кросовери се само губење време, посебно за тие како мене што не ги следат другите серии на CW. На почеток не ми сметаше кога Флеш одвреме навреме ќе се појавеше, ама сега почнаа да уфрлаат епизоди што немаат врска со приказната во Arrow. И епизодата со лажната Лорел беше само тепање време. Се надевам до крај на сезоната нема да има повеќе вакви испади со кросовери и слични зафрканции, туку ќе си ја тераат приказната на Оливер и компанија.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Гледа некој уште? Како ви се чини последниот plot twist за Прометеј? Интересно, во текот на епизодата насетив кој е, само не очекував уште во истата епизода да откријат. Нема да пишувам спојлери, само ќе кажам оти очекував нешто сосема друго и нешто многу понепредвидливо.
 

Ѕид на плачот

Намќорка
Член од
7 септември 2016
Мислења
143
Поени од реакции
68
Гледа некој уште? Како ви се чини последниот plot twist за Прометеј? Интересно, во текот на епизодата насетив кој е, само не очекував уште во истата епизода да откријат. Нема да пишувам спојлери, само ќе кажам оти очекував нешто сосема друго и нешто многу понепредвидливо.
МОлимте кажи ми само дека не е ТОЈ неговиот човек од канцеларија шо се праеше дека е негов пријател? Јас по мое мислам дека е тој, премногу е добар со него за да би било реално... Пиши во инбокс ако треба кој е, многу време се мислев... И ме интересира. Ама и ја чекам новата епизода, ја нема.
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
знаев дека е тој, имаше преголема улога во серијата за да биде никој и ништо...истото беше и со Себастијан Блод, не може да бидат некои добри момци кога по фацата можеш да познаеш дека се негативци, имаат такви злобни фаци..:D
Сега останува да видиме кој е Виџаленти!
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
знаев дека е тој, имаше преголема улога во серијата за да биде никој и ништо...истото беше и со Себастијан Блод, не може да бидат некои добри момци кога по фацата можеш да познаеш дека се негативци, имаат такви злобни фаци..:D
Сега останува да видиме кој е Виџаленти!
Ми се појави некоја статија дека одмаздникот нема да откријат кој е сезонава, ќе го оставеле тоа за наредна...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom