Arrow

Член од
25 март 2012
Мислења
8.356
Поени од реакции
4.800
Кога ќе излезе е... осма епизода????:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 
Член од
25 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
6.358
зоштотолку доцна, нели во вторник ја имаше?
секоја епизода искача во среда навечер, а торенти има у четврток. Оваа недела незнам зошто скокнаа ама изглеа уште 4 епизоди ќе пуштат за оваа сезона или полусезона, така да сакаат финале да биде на католички божиќ
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Абе намалете со спојлериве ало. Кај ми станува се потапа серијава, кај у шпанска сапуница отиде, па уште и овие моменти да ми ги расипете.
Теа барем Фернанда да се викала, да ни дале некој hint дека натаму ќе тера работава...
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.357
Поени од реакции
58.030
Абе намалете со спојлериве ало. Кај ми станува се потапа серијава, кај у шпанска сапуница отиде, па уште и овие моменти да ми ги расипете.
Теа барем Фернанда да се викала, да ни дале некој hint дека натаму ќе тера работава...

Uste be? :p
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Flash ке биде представен во оваа епизода ,а замисли глумецот е од Glee:facepalm:
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
lelej,tek sega stanuva serozno!samo dali i Oliver go zbrcaa so seriumot neznam...
 
Член од
25 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
6.358
lelej,tek sega stanuva serozno!samo dali i Oliver go zbrcaa so seriumot neznam...
мислам дека за некој отров се работи... иначе ќе му течеше крв од очи.
иначе серијава се подобра и подобра, да не знае некој колку сезони планираат за почеток?
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.015
Поени од реакции
6.042
мислам дека за некој отров се работи... иначе ќе му течеше крв од очи.
иначе серијава се подобра и подобра, да не знае некој колку сезони планираат за почеток?

Ако ја гледа народ, ќе тече, тече и тече.
Ако се намали гледаност и рејтинг, ќе ја сецнат одма. Би ја довршиле која и да тече сезона во моментот и крај.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.314
Поени од реакции
12.698
Имево Бери Ален нели беше на Флеш?
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.252
Имево Бери Ален нели беше на Флеш?

Да. Се појавува и во наредната епизода и после добива сопствена серија.
--- надополнето: 5 декември 2013 во 20:07 ---
Полош од маникенов не можи да биди.

Уствари можело. :facepalm: Тешки глупости. И нека му кажи некој дека Бери Ален а Квин се плавуши или CW имаат нешто против плавушите. А и онај утон и во серија ако можи да е флеш, тогаш јас сум идеален бетмен.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom