Arrow

Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Многу е глупо тоа што носи капуљача што му го препокрива само челото, а никој неможе да го препознае. (n)
Истото и јас го помислив вчера , со Ленс се сретнува лице во лице и не знае кој е,али сепак интересничка е
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
Многу е глупо тоа што носи капуљача што му го препокрива само челото, а никој неможе да го препознае. (n)
Мене ми е интерсна приказната на островот ова ептен sci-fi го направија во градов.
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
523
Поени од реакции
164
Deathstroke ќе биде најкул лик во серијава или ќе го убијат до крајот на сезонава?
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
a ne ti e glupo toa sto luge gi mava grom i stanuvaat super heroi?
Не е баш така со громот (ако збориш за флеш) ,имаше и некоја ексползија во некаков реактор.......
----------------------------------------------------
Туку за последнава епизода , некако многу наивни ствари се дешаваа , оливер се врти и го снемува блад па доаѓа тој и нормало паднало замена.
Друго ,сцената кога скока со лорел од тоа архивата низ прозор ,жива глупост ,ко да е монтирана од некој монтажер што зимал курс во шутка.

Deathstroke :гик:,ќе биде весело,прво досадна драма па после при крајот ќе се измаваат онака за мерак
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.017
Поени од реакции
6.042
Интересно епизодиче. Имаше 2 битни моменти у епизодава, од која втората ќе се доработи во наредната епизода.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.967
Поени од реакции
5.563
Остана ли некоја која Оли не ја плесна?
Како се понаша кон женскиве, мислиш секоја ја сака, а тој уствари само ги користи.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Главниот актер :notworthy: :D А и останатото не е сјајно.
Сара кога ќе се појави со тоа мрдањето на устата се осеќам како Роки да го гледам. Интересен лик е, ама актеркава е шта реќи, а не погрешити.
За Оли веќе стара приказна е се...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom