A1 телевизија

Статус
Затворена за нови мислења.

Terebellum Sagittarii

Несопирлива
Член од
25 јули 2007
Мислења
1.194
Поени од реакции
578
Moлат некој да умре да го снимаат. И уште не објавуваат коментари што не им одговараат. Прееска со Чомовски емисијана...Гостинката уста не затвори, а овој не може ред даи направи. Улични расправии.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
кај нас нема ништо а да не е копија ,искрено мене не ми се свиѓа новиот дизајн и студио на вестите ептен е некако глупо ,поубоо според мене е да го зема студиото на Ексклузив барем стопати подобро е
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.271
Поени од реакции
78.917
И уште не објавуваат коментари што не им одговараат.
Епа ко не знаеш како да го срочиш коментарот - така ти е.

Ќе напишеш коментар и на крајот ќе го додадеш овој дисклејмер:
" Браво А1 вие сте ептен супер најбољи, најобјективни у свет, а не како некои други...
Најпонизно ве молам објавете го коментарот... и нека трепка и нека постои
Поздрав Само така продолжете многу сте ОК
Фала унапред"
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Подфорумот Политика е заклучен и го нема со причина. На темава дискутирајте за телевизијата како таква, дали ви се допаѓа или не, а не политика.
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Ооо нишо не се сменило на форумов, боље шо нема политика :). Иначе А1 ми се свиѓа као телевизија, само мног го тупат со рекламине. А од секогаш ме нервирало навечер наместо филмови да даваат, ги вртат сите серии што биле изминатиот ден.
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Ооо нишо не се сменило на форумов, боље шо нема политика :). Иначе А1 ми се свиѓа као телевизија, само мног го тупат со рекламине. А од секогаш ме нервирало навечер наместо филмови да даваат, ги вртат сите серии што биле изминатиот ден.
Е така ти е тоа, сакаме Еу, мораме да немаме пиратерија на телевизиите, за било кој филм треба да платат лиценца што и не е баш мала пара златни времиња беа тоа во 90-тите кога по два филма во вечерните термини даваа и тоа на сите телевизии не знаеш кој попрво да го гледаш, а сега цела вечер може да ти помине во вртење на канали иако имаш кабловска
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Е така ти е тоа, сакаме Еу, мораме да немаме пиратерија на телевизиите, за било кој филм треба да платат лиценца што и не е баш мала пара златни времиња беа тоа во 90-тите кога по два филма во вечерните термини даваа и тоа на сите телевизии не знаеш кој попрво да го гледаш, а сега цела вечер може да ти помине во вртење на канали иако имаш кабловска
Момци и девојки, зарем во вакво време и напредна технологија, т.е. интерент со солидни брзини (дури и кај нас :pos:) зависите од тв за да гледате добар филм ? :)
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.334
Поени од реакции
57.900
Момци и девојки, зарем во вакво време и напредна технологија, т.е. интерент со солидни брзини (дури и кај нас :pos:) зависите од тв за да гледате добар филм ? :)
Тоа е вистинското прашање :)
Не памтам кога последно сум гледал филм на ТВ. А имам неколку пати разгледано програма на странски филмски канали (ма да немам сателитска, онака ме интересираше) и можам да кажам дека има 2-3 саглам филмови месечно.
Живееме во најубавото време за филмови: време на пиратерија. Уживајте додека трае :)
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Момци и девојки, зарем во вакво време и напредна технологија, т.е. интерент со солидни брзини (дури и кај нас :pos:) зависите од тв за да гледате добар филм ? :)
Не е да се зависи од тв, али го нема шмекот од порано да начекаш добар филм на тв, или да стоиш до радио со спремна касета да снимиш песна :). Сеа лесно е, за 3 мин. имаш било кој филм (зависи од торентот нели? :)). Корисно е, брзо е, али ќе се изгустира брзо.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Од вечерва на А1 започнува


20.00 часот - МАКЕДОНСКИ ИДОЛ

21.00 часот - нова синхронизирана серија Имотот на дамата
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom