Што рокна?

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.612
Поени од реакции
12.935
Не бе кативирал некој Holy handgranade од worms. :pos:
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
Почиња вести сеа ваљда ќе кажат нешто :)
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Луѓе......се мислев дали да ви кажам,ама пошто гледам масовно станало..........имав некои гасови од сабајле.......како сум прднал.........
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Луѓе......се мислев дали да ви кажам,ама пошто гледам масовно станало..........имав некои гасови од сабајле.......како сум прднал.........
Друг пат не јади штипски пастрмалии цела Македонија ја потресе :pos:
 
Член од
14 март 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
lele pa ne kazuvaat na vestiiiii....shto mislite ke bideme zivi do prvite vonredni vesti??pokajte se dur ima vreme ubavo kazaaa:nesvest:
 

Terebellum Sagittarii

Несопирлива
Член од
25 јули 2007
Мислења
1.194
Поени од реакции
578
И во Велес се слушна, а првиот пат цела кука се стресе. Поима немам што е.како бомба.Ама и во Скопје да се чуе и во Битола????НЕ ми личеше на земјотрес..
 

KohlBass

Dechak iz vode
Член од
1 јуни 2006
Мислења
1.485
Поени од реакции
36
lele pa ne kazuvaat na vestiiiii....shto mislite ke bideme zivi do prvite vonredni vesti??pokajte se dur ima vreme ubavo kazaaa:nesvest:
Штом не дадоа вонредни до сега, не ќе да е нешто страшно.
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
61
Ќе каже некој што беше?
 
Член од
14 март 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
dobrooo eee nema da umreme ubavo kaza 4im ne dadoa vonredni SPASENII SMEEEE;)

uFFF dobroo eee .... samo pak da ne rokne:S:S
 

STARTER

Firestarter
Член од
31 август 2007
Мислења
935
Поени од реакции
246
Штом се чуло до велес, сигурно бил некој земјотрес со помал интензитет
 
P

Princ

Гостин
Не беше звук ко за земјотрес. Башка што немаше тресење. Ама ќе дознаеме наскоро...
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Тука - Ресен -Ресенско ништо посебно немаше а за рокање има секој ден Албанците минираат секој ден имаат каменоломи преку границата и кога е тивко се слушаат детонации постојано па така да и да имало нешто поминало незабележано.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom