Што рокна?

Статус
Затворена за нови мислења.

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Ни чув ни осетив...........
 

KohlBass

Dechak iz vode
Член од
1 јуни 2006
Мислења
1.485
Поени од реакции
36
Ја само слушнав, не осетив тресење.
 

Bidikov

Server guru
Член од
25 јануари 2005
Мислења
2.677
Поени од реакции
676
Беше тап звук кој предизвика и вибрација на прозори, 2 у серија беа па потоа уште 1 ....
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Нека пишат од другите градови дали го слушнаа ова.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Беше тап звук кој предизвика и вибрација на прозори, 2 у серија беа па потоа уште 1 ....
да де,Дора па Караманлис и на крај Боки 13
Мислам најреална е оваа теорија сите они се над 200 кила индивидуално...
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Oвде чувме и звук као пукање и вибрирање на прозорци, 2 пати.
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223
И јас го осетив два пати. Не му дадов некое големо значење...
Но.. чудно ми е многу што во Велес/Битола се осетило. Не беше ко за земјотрес... Само удар...
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Кај мене беше ептен јак тресокот и цела куќа завибрира. Мислам 3 пати дека рокна.

Ја па мислев дека некој нешто руши. :pos:
 
Член од
14 март 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
lele so beshe ovaaa??? mi se strese tavanot i prozorcite i se po doma...lele mislev mi padna nekoj satelit vo dvor...hehe....se isplasivvv mn....a so moze da bide so se slushnalo i nadvor od skopje
???

strav mi eeee:nesvest:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Чудно што во Тетово не се осети ништо...близу сме :) Ќе се каже на вести сигурно...имајте трпениеее:)
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
А да не биле воени авиони кој во низок лет го пробиле звукот..Може сме купиле нешто ново..
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Покајте се дур можете...Светот е при крај.
Ја еве ако на некој сум му избришал мислење,не ми е жал,така му требало :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.154
Поени од реакции
34.175
Кога има вести? :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom