Што рокна?

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Оваа што пукна тоа складиште ли што е на Албанци, мојот коментар за тоа е: СЕ ДА ИМ ПУКНЕ... поздрав
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.463
Поени од реакции
5.435
Зар е можно толку да рокне бе ... од Шиптарија до Македонија да се слушне :)
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Аман бе луѓе,како така јас ништо не слушнав?
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Јас не знам шро не ги запалила експлозијата сите таму... од сабајле да ти се растури раатот во спиење значи дека имаш право да ги колнеш цела недела
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.463
Поени од реакции
5.435
Ајде и ја еднаш да просерам, ајде канта, темата беше што рокна, се дозна што рокна. :locked:
Чекај бе може утре пак ќе рокне ама кај Грците :)
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Рок ми бејби.

Има друга тема, ако на некој уште му се муабети.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom