Акаша
Поени од реакции
128

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • P
  Бреј бреј, мораше да се логираш значи, ич не ми веруваш на збор :))))
  Mnogu ti blagodaram za receptot. Puter od kakao posleden pat gledav vo Refan-edno prodavnice karsi Vero na podzemje vo gtc. Malku mrsnicka mi se gleda kremava, kako se vpiva?
  Isto taka, ova sok od aloe vera mislam deka moze da se zameni so gel, neli? Mislam deka nekoi slicni formuli citav na amerikanskive stranici na veb, samo ne bev sigurna dali funkcioniraat. Kaj tebe ima vidliv efekt , taka?
  Не ја имам почнато The Big bang theory ама ми ја фалеа, јас уствари од еден школски земам серии. Тој имат убав нет, спуштат серии, имат многу и на хард диск ми ги носит. Така ми ги донесе Leverage, Dexter i How i met your mother. Така и почнав да ги гледам пошо Лост, 24 и Хаус излегвет еднаш неделно. Leverage за жал имам изгледано само 3-4 епизоди пошо сега хаос сум со слободно време. Интересна серија е во стилот на Оушн 11, имат некои дупки во сценариото ама запамти дека пред да почниш да ја гледаш дека требит да ја гледаш ради забава, ако мислиш колку имат реалност во серијава немат да ти се свиѓат :) ама имат интересен саундрак, интересни ликој и многу јаки расплети!
  Биг Бенг теори ке ја почнам ко ќе ми ја донесет, дотогаш да ја изгледаш Хау ај мет јор мадер. :)
  Акаша гледаш некоја серија моментално? Да препорачаше нешто...
  Јас гледам Lie to me, Lost, 24, House и How i met your mother.
  Dexter си ја гледала? Јас само првата епизода и не стигнав повеќе, а ги имам дома 3 сезони. Исто и Leverage ја гледам и многу ми се свиѓат.
  Поздрав :smir:
  Среќна Нова Година и све најубо во неа. Се надевам ќе ти се исполнит скоро све шо сакаш :smir:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom