Што кога ТОЈ се плаши од секс?

Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Хормоните кај сите 2+ милјарди исто работат :smir:
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Ако постои некоја аномалија кај типот, трауми од детство, значи било каква психо-физичка пречка ондак проблемот е сериозен и треба да побара помош. Но во нормални околности мислам дека Некро фино ја доловил поентата.. :)

да бе стварно, а што ако е проблем до типката?
јас сум се мувал со типки што ни на крај памет не би ги фукнал :D
Нема збор.. машките се многу послободни и поедноставни на поле секс, ама тоа е генерално. Има мажи во брак што иделе до Олимписки за да им го пуши Оле од Топанско за пакло цигари, имаш некој што е слободен ама ги работи само тие што му се предизвик и стварно го палат. Ќе се плеткаш со најубава принцеза што нема да ти биде предизвик и провокација во дадено време и со просечна што би ја е*ел и да те разбудат у 5 сабајле. :drk:
Јебига, во животот ќе се сретнете со различни типови на мажи, со различни интереси и колку и да се едноставни не се ко амеба. :nesvest:
 

bad_girl

The girl you can't have
Член од
21 февруари 2007
Мислења
216
Поени од реакции
4
не ми се јасно зошто одма ги направивте таквите луге геј или ненормални.секој човек може да се исплаши од тоа без разлика која е причината.еве наједноставно може премногу му значи таа девојка па му е страв дека ке забрља нешто.сигурно има уште милион други.ако веке на никој не му се има тоа случено или пак се срами да признае немора до толку да ги омаловажувате другите:nenene:
јас стварно мислам дека можно е тоа да се случи не кај секој ама сепак колку и да се уфурани и запалени не е секогаш толку сеедно
 

-----<-<@

loso kure
Член од
10 ноември 2008
Мислења
494
Поени од реакции
23
можеби типот е фин, па несакајки да ја откачи цурата на брутален начин, и кажал така, а уедно и бил мудар баткааааааа...зашо некој му кажал дека ако одбиеш жена за секс, има да те гони и у пеколот од шо се прости и надуени со его:vozbud:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Ја читав внимателно темава откако беше отворена, и сега се осеќам спремен да реплицирам... само... прво да кажам некои работи.
Се изначитав такви морони, и копиљана што напишале срања кои немаат благе везе со реалноста, што практично ми се повраќа или уште полошо, ми се чита на форум историја и бугарската вистина за Македонија попрво од тоа што некој овде успеал да исере.

Значи, македонецот е мачомен... македонецот ја има таа дарба да ебе и шуто и рогато, и ако му се погоди таква ситуација, онда мора да ебе па макар Господ лично се симнал и му врзал заушка. Македонецот никад не заглавуе со грда жена (или дебела ко за Геџо), пошто јебига е фраер ипол и грди бегаат од него, али и да заглаи, онда ја ебе до растурање зашо постои ризик од сабајле да јаде гомна кај другарки дека него му бил мал. Успут, никад не ја изневеруе, и ја ебе најбоље од сите македноци(и остало) шо ја ебече до тогаш, и после него.

Е сеа, за доза посериозно... Има живи луѓе кои можат да потврдат (али баш и немора) дека сум одбил секс. Исто така има ситуации во кои не сум можел да се впуштам во секс туку така. Има ситуации кога не сум можел да имам секс воопшто, од различни причини (пред се` проблеми кои се поголеми од едно обично ноќно фукање, чувства и проблеми кои отежнуваат). Исто така, имало ситуации кога сексот е секс како што некои од вас го познаваат (не сите имале секс на темава), и никаков проблем немало.

Секс одбиваат жени од курташак, одбиваат заради приницип, одбиваат заради оправдани причини. Ама немојте да серете дека мажите се различни од жените, и они едноставно ебат све по список. Иам другар, кој ќе се жени кај и да е, и кој што не би опнал девојка за една вечер па да биде Хали Бери. Нема везе шо е у врска, дечкото има принцип, и не е луд, тип кој секоја жена би го посакала е.

А сите оние/вие кои шо рековте мора да е педер, можам да претпоставам по кој принцип се раководите. Најголемите мразачи на педерите, и сами се педери. American Beauty кој гледал, филмот, ќе му текне на сцената со дождот и генералот. И така... педери... секс... блуд и разврат... трауми од детство... :pos: Лудаци. :nesvest:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Секс одбиваат жени од курташак, одбиваат заради приницип, одбиваат заради оправдани причини. Ама немојте да серете дека мажите се различни од жените, и они едноставно ебат све по список. Иам другар, кој ќе се жени кај и да е, и кој што не би опнал девојка за една вечер па да биде Хали Бери. Нема везе шо е у врска, дечкото има принцип, и не е луд, тип кој секоја жена би го посакала е.
Приземји се малце, тотално си вон темата. Не е темата „дали би варале со било која и со било што“ туку темата е:
авторот на темата напиша:
Обично женските се тие на кои што им треба повеке време,поголема доверба во партнерот и што ли уште не за да му "дадат".
Според ова, се работи за ситуација: Неколку неделна/месечна врска - доаѓа време за првиот сексуален однос, ама машкото влегува во улога на жена.

Got it?
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ако тој се плаши од секс...јавете се кај мене јас не се плашам :pos: :pos: :pos: хахаха се шалам
или е геј
или е нешто умно болен
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Приземји се малце, тотално си вон темата. Не е темата „дали би варале со било која и со било што“ туку темата е:

Според ова, се работи за ситуација: Неколку неделна/месечна врска - доаѓа време за првиот сексуален однос, ама машкото влегува во улога на жена.

Got it?
Абе дека ќе се плаши за да и го опне моооора да има ептен добра причина. Или има чир на глаата, или неписот (ко у дурекс упатствата) нема моќ да стане ни со кран да се дига.
Жените имаат друга причина за да не дадат т.е. комплекост балкански, ако му дадам од утре курва ќе сум за него.
Не верувам дека би имало мж што би рекол се плашел да направи збрцанович кај некоја ако му е све во ред
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Абе дека ќе се плаши за да и го опне моооора да има ептен добра причина. Или има чир на глаата, или неписот (ко у дурекс упатствата) нема моќ да стане ни со кран да се дига.
Жените имаат друга причина за да не дадат т.е. комплекост балкански, ако му дадам од утре курва ќе сум за него.
Не верувам дека би имало мж што би рекол се плашел да направи збрцанович кај некоја ако му е све во ред
Сосема коректно...Иначе од што кур има да се плаши?!

Или можеби се плаши дека утре оваа ќе го збори по луѓе дека е ебач...:tv:
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Да се плаши од секс.....чудно. Али од секс како секс само или па може да се стават тука и сексуално преносливи болеШтини?
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
аххх ми текнува мене...на една случка....еднашка се шмекав со една типка...така постара беше...и нормално ја уловив со мојот шмек!...Но да признаам ја во тојпериод бев невин...а она беше виновна..:)...и после шмекот ова оно се муваме па малце и петинг...викам дај малце некасе прибере оваа...што ме фака сеа за стапот...искрено онака ептен незгодно ми дојде....мислам искрено уште бев дете не можев сеа од прва у лифт да се фукам...не ми иде...она таму сакаше бидејќи немаше каде...Ја онака невин...и ми пријде ми ја става раката...у гаки и почиња да ме масира...
и и реков...извини девојко...не можам...не те знам доволно!...и си отиде и ми се насмеа...
нека се смее бе шо ја ебам...шо сум ја... лесен?...мислеше дека сум дрољ епа се заебала бе шмекерот не се дава лесно хехеех...
3 години подоцна...3 години подоцна и ја станав Виновен:):)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Не ја читав внимателно темава.

Може она е грда, а он иде со неа само заради парите и врските на татко и. :))))
 

-----<-<@

loso kure
Член од
10 ноември 2008
Мислења
494
Поени од реакции
23
Не ја читав внимателно темава.

Може она е грда, а он иде со неа само заради парите и врските на татко и. :))))
тачно, можеби позадината е од материјална природа...за извлекување на некоја корист...после се...не се нашиве општински печати па да ги лупаме на секој документ.:tv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom