Што кога ТОЈ се плаши од секс?

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Можеби има некои трауми од детството. Можеби бил злоупотребуван?:toe:
Или е геј. Друго не ќе да е.
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Машко со сексуални трауми ? тешко .... геј или некапен :toe: или small one xD
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
не ама имам слушано една другарка како филозофира дека не се само девојките тие што не се секогаш подготвени за секс туку дека и машките не се такви како што се прават и се фураат цело време зошто коа ке дојде време за тоа и тие имаат некакви стравувања или пак не се доволно подготвени или незнам што..ни мене не ми е јасно затоа побарав мислење од вас:pipi:
Најверојатно ниту на неа не и се случило, туку зборува во теорија, теоретизира, или како што кажа ти, филозофира...
И, теоретски е во право, ама теоретски...
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
не ама имам слушано една другарка како филозофира дека не се само девојките тие што не се секогаш подготвени за секс туку дека и машките не се такви како што се прават и се фураат цело време зошто коа ке дојде време за тоа и тие имаат некакви стравувања или пак не се доволно подготвени или незнам што..ни мене не ми е јасно затоа побарав мислење од вас:pipi:
Другарка ти читала премногу Тин Шема. Не верувам дека реално некое стрејт и бањато машко е неподготвено за секс кога е време за тоа. Такви филозофии продаваат по тин-списанијава, како би машките добиле на моралност :)

Машко со сексуални трауми ? тешко .... геј или некапен :toe: или small one xD
Е како бе small one? Па и да има small one, мислиш дека попрво би се осудил на целибат отколку да брцне кога има шанси за тоа? :vozbud:
 

bad_girl

The girl you can't have
Член од
21 февруари 2007
Мислења
216
Поени од реакции
4
според мене сигурна сум дека на секој скоро му се случило или да не е расположен за тоа во моментот илида не е сигурен дека сака да биде баш со таа личност или било што но сепак го направил тоа за да не му падне репутацијата и за да не му вртат муабети после низ град...ама сепак тешко дека некој било кога ке го признае тоа:toe:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Е како бе small one? Па и да има small one, мислиш дека попрво би се осудил на целибат отколку да брцне кога има шанси за тоа? :vozbud:
Срамот е голем :back:

10 минути ќејф - 10 години заебавање
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
според мене сигурна сум дека на секој скоро му се случило или да не е расположен за тоа во моментот илида не е сигурен дека сака да биде баш со таа личност или било што но сепак го направил тоа за да не му падне репутацијата и за да не му вртат муабети после низ град...ама сепак тешко дека некој било кога ке го признае тоа:toe:
Уште потешко дека некој ќе го направи тоа...
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
според мене сигурна сум дека на секој скоро му се случило или да не е расположен за тоа во моментот илида не е сигурен дека сака да биде баш со таа личност или било што но сепак го направил тоа за да не му падне репутацијата и за да не му вртат муабети после низ град...ама сепак тешко дека некој било кога ке го признае тоа:toe:
Абе... ако копал или ако цепел дрва цел ден, нормално дека нема да биде расположен. А ако е одморен, и му се укажува шанса да има секс со девојка што му е симпатична/секси (и не мора да ја сака), би го направил тоа. Не ради муабетите, туку ради свое задоволство.

Срамот е голем :back:

10 минути ќејф - 10 години заебавање
Епа ќе мора да се пресрами ако сака да “се скине“. А кој не би сакал? :)
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
да бе стварно, а што ако е проблем до типката?
јас сум се мувал со типки што ни на крај памет не би ги фукнал :D

едноставно, немора да значи дека ако е ОК за лапање дека со истата и у кревет ќе разменувате течности...
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Свашта:))
Јас женине не можам да ги разберам кога трипаат, не пак момак да не сака!:uvo:
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.722
Поени од реакции
19.879
Свашта:))
Јас женине не можам да ги разберам кога трипаат, не пак момак да не сака!:uvo:
Еве и ја уште неможам да се до начитам бе, али имало од се по нешто, а и може не му се сака бе у тој момент или па не важи тоа за маживе бе? Пошто они секад се лупаат у гради дека секогаш се ЗА..:nesum:
 

bad_girl

The girl you can't have
Член од
21 февруари 2007
Мислења
216
Поени од реакции
4
да бе стварно, а што ако е проблем до типката?
јас сум се мувал со типки што ни на крај памет не би ги фукнал :D

едноставно, немора да значи дека ако е ОК за лапање дека со истата и у кревет ќе разменувате течности...
се согласувам целосно језда мислам дека и ако некоја таква би побарала од него да ја плесне нема да ја одбие колку за рецка не за друго
 
Член од
11 ноември 2008
Мислења
11
Поени од реакции
1
:pos2:хахахахаха мене да ми се случи ова ја ке умрам од смеење :smeshko::smeshko::smeshko:дечкото си има некој проблем у главата (поточно у двете глави) штом нејке секс. Можда се чува за ПРВА БРАЧНА НОЌ????:drk::pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom