Batistuta
Поени од реакции
50

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • MORE!!! :D
  ОТИ НЕ ПРИЈАВИ?
  Кај џокеро беше на свадба? Јас другар сум со Саше. итн :D
  Ацо, шо бараш бе ти буден у 6 сабајле? Немогуче! :nesvest:
  И мислиш некад да се видиме? Да си ми дошол на посао сутра у ночни термин. Пуса.
  Што ги лажеш на профил слика,кога читаш ти весници!

  Башка,наопаку го држиш...
  Ако денес беше вчера, дали утре ќе беше исто ко денес?
  Многу заинтригантен пост, твој беше тефтерот на кое беше напишано ова?:)
  Секако дека се компензира со физичка активност, затоа секое сабајле на планинарење идам (дека друго неможам во моментов :=) )
  Ова ти е една од најдобрите ако не и најдобра песна која некогаш сум ја слушнала на твојов профил ( за мој вкус зборам :) )

  Иначе ти арен? :)))
  Ејјј...сум заборавил да пишам шмек....мислам другарски шмек...:)...ретко ми се случува!...еве и ја да ја шмекнам кајганава па идам у кревет....Елката ја препуштам на шмекериците...секоја шмекерица како што доаѓа кај мене остава по еден лампион...така да фалат уше два лампиона за да биде елката комплетна :)...поздрав!
  Има од иљачот, се вика сканк :icon_lol: само немој ко таклабасов шо ми е на аватар да се осечаш
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom