Што кога ТОЈ се плаши од секс?

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
А шо демек ако не испереш или испеглаш алиштата, нема да ти даде? И како ќе и се спротивставиш, нема да и приуштиш? Па ќиде ќе се изебе со друг ебаго :)
TpH_Bo_OkO, во животот има и поважни работи од слугување на волјата на жената :duel:
 

-----<-<@

loso kure
Член од
10 ноември 2008
Мислења
494
Поени од реакции
23
Кога ТОЈ се плаши да има секс со девојката прави финта........да се осети девојката дека е тој фин и да ја копка дека е до нејзе и коа ќе се ебнат да испадне дека девојката настојувала и типот со чист образ после:vozbud:
јасно бе брате мили, чекај си твое шо е кеси дое:smir:

@selena
да бе цуро мила, сум слушнал за таа теорија ... а ти си слушнала за праксата нервозна мајка нервоѕно дете...затоа пак ек си се дрѕам до праксата...не се подаруе на секоја, зашо не се сите исти особи...за секое грнче капаче има тоа е тачно само...
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
506
Поени од реакции
25
Od mnogu mislenje truden mozes da ostanes.

Aj procitaj ja temava, pred da ja terame offtopic.
Sakav da kazam deka maskite mnogu poveke se plasat od seksot nego li zenskite,ama egoto ne im dava da priznaat.Zatoa i se slucuva ponekogas(ponacesto za nasa nesreka) da ne davaat.
Niedno zensko nema da odbie seks ako drugata strana se dokaze dostojna i pristojna i podgotvena.
Za maskite vazi bas sprotivnoto-kolku e posramezliva i ponepodgotvena,tolku terenot za pokazuvanje "iskustvo" e popogoden.
Inaku,koga veke se javi,da ti ukazam na faktot deka dobri procenti od forumskite postovi se oftopik...imas popametna rabota od citanje na moite postovi.
Se najdobro.
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Можеби ја љуби, а кога ја љуби не може да ја ебе, бидејќи со тоа се нарушува дистинкцијата меѓу љубов и секс.
Љубовта како емотивна, возвишена, безгрешна, а сексот како примитивен, дивјачки, гнасен и неморален чин.
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Љубовта како емотивна, возвишена, безгрешна, а сексот како примитивен, дивјачки, гнасен и неморален чин.
Ахахаха:pos2:

Никола, гадно си се зацапал брат...која ли е среќликата... :smir:

TpH_Bo_OkO, во животот има и поважни работи од слугување на волјата на жената :duel:
Се сложувам. Затоа треба да има разбирачка помеѓу мажот и жената...а не услуга за услуга...
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Ахахаха:pos2:

Никола, гадно си се зацапал брат...која ли е среќликата... :smir:

Се мислев дали како надополнување на најсекси новинарка или овде да пишам.
Во моментов во Дебарлиева, пред пола саат ја видов во вегера, јадеше некој бурек со саламчиња.
Го буцкам колегава, глеј бе колку е слатка, што убаво муце има, он вика која е бе оваа.
Како бе која е?

p.s. Ми текна на еден коментар од ВББ па да го пастирам..
------------
имав другар порано, видовме една цура прекрасна седејќи у едно од тогашните скопски кафулиња, и рече: „на оваа само пичето да и’ го бациш и да каеш алал да ти е и ТОЛКУ“. Сака да каже, толку била прекрасна, онака само се сагнуеш (она гола лежи) и’ го бацнуеш пиченцето онака mwah брзо, и викаш „алал да ти е што си толку убава“ и ТОЛКУ! НИШТО ПОВЕЌЕ! И си идеш
------------
 
Член од
14 февруари 2007
Мислења
108
Поени од реакции
13
Јас имам машка особа во мојов живот кој после двомесечната врска со девојка му ја одби откако таа му приредила атмосфера која вриштела на секс, а нему му требало повеќе време, не сакал да брза, сакал да ја запознае уште поубаво и така ја оставил со прстот во уста или на друго место. Болно романтичен е, неизлечливо. Па после таа го изневери и така причинско последично се одвиваа работите. Секогаш му викав дека би го зела за маж без размислување, само да не беше под дејство на дроги most of the time. Ете можи и тоа да е причина за машкото да одбие жена.
Како и да е, воопшто не е чудна ситуацијава, ако налетам на вакво машко би го чувала, али тоа тешко, јас како манијак на манијаци само налетувам. :vozbud:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Кога тој се плаши од секс... дојдете кај мене јас не се плашам :wink:
 
Член од
29 август 2007
Мислења
132
Поени од реакции
0
Кога тој се плаши од секс -сигурно е педер или партнерката е ужасно грда :kesa:
 
Д

Демијан

Гостин
Кога тој се плаши од секс -сигурно е педер или партнерката е ужасно грда :kesa:
Ako e ужасно грда тогаш што бара со неа? Иначе според мене и со другари што сум правел муабет нема некој таков што би одбил секс.Не сум сретнал до сеа машко што би одбил секс со изговор дека уште е рано,или незнамуште што друго.
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Ako e ужасно грда тогаш што бара со неа? Иначе според мене и со другари што сум правел муабет нема некој таков што би одбил секс.Не сум сретнал до сеа машко што би одбил секс со изговор дека уште е рано,или незнамуште што друго.
До некаде се согласувам со тебе ама има случаи кога...

Пр... само што бил на операција да му ја сечат жилата... не може да моча добро, а не па да се секса... Или му се случило нешто на некој негов близок и едноставно не е расположен... и слични работи, па девојката треба да разбере дека не му е дојдено до тоа.
 
Д

Демијан

Гостин
До некаде се согласувам со тебе ама има случаи кога...

Пр... само што бил на операција да му ја сечат жилата... не може да моча добро, а не па да се секса... Или му се случило нешто на некој негов близок и едноставно не е расположен... и слични работи, па девојката треба да разбере дека не му е дојдено до тоа.
Па мислам тоа е нормално,ако не си во физичка состојба да сексаш поради операција или било што друго.И тоа ако му се случило нешто лошо на негов близок и тоа е ОК.Ама мислам дека неможе да не е расположен за секс,едино ако е во дооолга врска со девојката па едноставно да ти мине меракот.
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
До некаде се согласувам со тебе ама има случаи кога...

Пр... само што бил на операција да му ја сечат жилата... не може да моча добро, а не па да се секса... Или му се случило нешто на некој негов близок и едноставно не е расположен... и слични работи, па девојката треба да разбере дека не му е дојдено до тоа.
Не може да не му е дојдено со секс ако пред тоа ни еднаш немале односи.
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
До некаде се согласувам со тебе ама има случаи кога...

Пр... само што бил на операција да му ја сечат жилата... не може да моча добро, а не па да се секса... Или му се случило нешто на некој негов близок и едноставно не е расположен... и слични работи, па девојката треба да разбере дека не му е дојдено до тоа.

Ама ја изврте, ако нешто такво е во прашање зашто би му било СТРАВ од секс?

Ќе си кажеш, не сум расположен поради таа и таа причина.

Дај да не одиме во некои матрикс верзии.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Ама ја изврте, ако нешто такво е во прашање зашто би му било СТРАВ од секс?

Ќе си кажеш, не сум расположен поради таа и таа причина.

Дај да не одиме во некои матрикс верзии.
Може бе има ментална блокада, како можеш така да ги осудуваш луѓето?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom