Точкест
Поени од реакции
455

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • On the eve of our anniversary my wife and I agreed that whoever woke up first in the morning should wake the other one with oral sex.

  Come the morning I was up first so I slowly pulled back the covers...

  ... and stuck my cock in her mouth.
  Здраво,
  Како нов член на овој форум, потребна ми е одредена помош, како не би ге прекршил правилата.
  За почеток би сакал да се вклучам во делот Фотографија и да поставам слики кој јас ги имам направено.
  Ме интересира, како да закачам слика и во која максимална големина може да биде.
  Дали според Вас на овој форум постојат членови кој се занимаваат професионално со фотографија и кој се тие? Така ке можам да посветам повеќе внимание на нивните критики за да го подобрам својот аматерски пристап кон фотографирањето. Јас од неодамна поседувам Panasonic FZ35/38 кој според критиките е солиден модел за аматерска фотографија па би сакал да научам како правилно да го извлечам максимумот од него. Благодарам
  Извини да те прашам само, зашто не ми се појавуваат сликите кога ќе пишам некој пост, го копирам линкот од imageshack.us и го ставам измеѓу
  /word


  Пооооочит за муабетот! <3

  Иначе златен, си земав еден убав фасер со меџик шрумз сликички на него :)
  Саааж да го изпробаме? (:)
  Ќе читнам малце право и на аеробик сум за 1 сат...да не идам за џабе :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom