Што кога ТОЈ се плаши од секс?

Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
@ARMIN06
-e taka e,moze i toa da e pricina,moze i mnogu drugi pricini da ima.
-i bas zaradi vakvite razmisluvanja peder bil,nemien,nenormalen i slicno.sekogas ke go krkate za seks. znaci stom i se posaka na nekoja seks maskoto treba odma da ripne,i da i gi ispolnuva zelbite.a be ne zezajte(sami grob si kopate so tie izjavi) i posle zenskite ke gi iskoristuvaat ovie glupavi izjavi,i za nekoj da ne bide okarakteriziran kako peder,nenormalen,nemien,ligus i slicno,ke mora da igra kako sto ona sviri(barem koga e vo prasanje seksot).
-a mozebi deckoto sto odbil seks so devojkata(pod bilo kakov izgovor)ednostavno e pameten i znae sto pravi,pa i zenskite taka pravat,a znaete deka KLIN SO KLIN SE IZBIVA.
 

-----<-<@

loso kure
Член од
10 ноември 2008
Мислења
494
Поени од реакции
23
ја знам само дека ако одбиеш цура за секс, има да те памти довека...се као шо после тоа не ме интересира, рецимо...мое право мој избор...не се јаде се шо лета...:coffee:
 

shadows & smile

just a lost boy
Член од
10 февруари 2008
Мислења
291
Поени од реакции
7
Вака сега, нема да помислам дека е геј, нема ни да помислам дека му е не знам што. И што ако се плаши? Може му е страв, може нема доволно самодоверба или искуство. Не знам зашто мора се на заебанција и ремет да се удира.
Знам мене колку ми е страв, колку се кочам и кога ќе ми текне на секс, а не сум го ни имала, зашто да не може и на некое машко да му се случи истото? Зашто секогаш мора некој што е поповлечен или плашлив да биде реметен? Не можат да бидат сите опуштени, храбри, полни со самодоверба. И ако нешто такво му се случи на мојот дечко, тогаш ќе го сфатам и разберам и ќе пробаме заедно да го надминеме стравот, кој што го имам и јас. Не се сите совршени. Боже Господе, геј бил...:pop:
Добра е бе луѓе...
Единствено значи трезно размислување...
Се изначитав глупости:uvo:
Едиствено на Crazy in Love ми се допаѓа коментарот и јас нема да должам оти се согласувам со нејзините размислувања...
Не сме сите исти,и не се јаде се што лета па така да...
А педери не се грижите кајнас сеуште ги нема како што се развиени во поголемиот дел на светот.:jaj:
исто добро размислување е на

@ARMIN06
-e taka e,moze i toa da e pricina,moze i mnogu drugi pricini da ima.
-i bas zaradi vakvite razmisluvanja peder bil,nemien,nenormalen i slicno.sekogas ke go krkate za seks. znaci stom i se posaka na nekoja seks maskoto treba odma da ripne,i da i gi ispolnuva zelbite.a be ne zezajte(sami grob si kopate so tie izjavi) i posle zenskite ke gi iskoristuvaat ovie glupavi izjavi,i za nekoj da ne bide okarakteriziran kako peder,nenormalen,nemien,ligus i slicno,ke mora da igra kako sto ona sviri(barem koga e vo prasanje seksot).
-a mozebi deckoto sto odbil seks so devojkata(pod bilo kakov izgovor)ednostavno e pameten i znae sto pravi,pa i zenskite taka pravat,a znaete deka KLIN SO KLIN SE IZBIVA.
 

bad_girl

The girl you can't have
Член од
21 февруари 2007
Мислења
216
Поени од реакции
4
аххх ми текнува мене...на една случка....еднашка се шмекав со една типка...така постара беше...и нормално ја уловив со мојот шмек!...Но да признаам ја во тојпериод бев невин...а она беше виновна..:)...и после шмекот ова оно се муваме па малце и петинг...викам дај малце некасе прибере оваа...што ме фака сеа за стапот...искрено онака ептен незгодно ми дојде....мислам искрено уште бев дете не можев сеа од прва у лифт да се фукам...не ми иде...она таму сакаше бидејќи немаше каде...Ја онака невин...и ми пријде ми ја става раката...у гаки и почиња да ме масира...
и и реков...извини девојко...не можам...не те знам доволно!...и си отиде и ми се насмеа...
нека се смее бе шо ја ебам...шо сум ја... лесен?...мислеше дека сум дрољ епа се заебала бе шмекерот не се дава лесно хехеех...
3 години подоцна...3 години подоцна и ја станав Виновен:):)
значи сепак е возможно да се случи тоа без разлика на тоа какви се околностите.тоа ми беше поентата дека не секогаш ако девојката побара секс машкото ке прифати.тоа што е маж не го прави бестрашен па секогаш да е спремен за тој чин.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
значи сепак е возможно да се случи тоа без разлика на тоа какви се околностите.тоа ми беше поентата дека не секогаш ако девојката побара секс машкото ке прифати.тоа што е маж не го прави бестрашен па секогаш да е спремен за тој чин.
Абе може едноставно да не сака, не да се работи за страв. Може едноставно не го палам, нема желба за секс со мене и тоа е тоа, колку и да ви звучи геј тоа на повеќето, сепак постојат мажи што екшли се пребирливи и имаат одредени критериуми за тоа какви жени сакаат во кревет. :)
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
22
Поени од реакции
0
хммммм постојат такви машки? се плашат од секс не се подготвени...не верувам освен ако е геј:) Како и да е ке го решам тоа така што ке си најдам некој што е подготвен.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
@ARMIN06
-e taka e,moze i toa da e pricina,moze i mnogu drugi pricini da ima.
-i bas zaradi vakvite razmisluvanja peder bil,nemien,nenormalen i slicno.sekogas ke go krkate za seks. znaci stom i se posaka na nekoja seks maskoto treba odma da ripne,i da i gi ispolnuva zelbite.a be ne zezajte(sami grob si kopate so tie izjavi) i posle zenskite ke gi iskoristuvaat ovie glupavi izjavi,i za nekoj da ne bide okarakteriziran kako peder,nenormalen,nemien,ligus i slicno,ke mora da igra kako sto ona sviri(barem koga e vo prasanje seksot).
-a mozebi deckoto sto odbil seks so devojkata(pod bilo kakov izgovor)ednostavno e pameten i znae sto pravi,pa i zenskite taka pravat,a znaete deka KLIN SO KLIN SE IZBIVA.
Ма немој???? !!!
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Ма немој???? !!!
Има логика, Армин :) Жената може да те претвори во сексуален роб, да те глеа само како фалусо-носач, после некое време да те тера да почнеш да переш и шмукаш по дома наместо неа, да спростираш алишта на жица и да правиш гибаница.

Мора малку интегритет да се задржи, макар тоа значело дека не би го пикнал во секоја влажна дупка која ќе налета по патот!

Другарка ти читала премногу Тин Шема. Не верувам дека реално некое стрејт и бањато машко е неподготвено за секс кога е време за тоа. Такви филозофии продаваат по тин-списанијава, како би машките добиле на моралност :)
А шо, апла неморални сме? :pipi:
 
С

Сатори

Гостин
Има логика, Армин :) Жената може да те претвори во сексуален роб, да те глеа само како фалусо-носач, после некое време да те тера да почнеш да переш и шмукаш по дома наместо неа, да спростираш алишта на жица и да правиш гибаница.
Демек вие не сакате да бидете сексуални робови? :pipi:
+ има ли нешто лошо во перење алишта и да и се испеглаат пред да оди на работа! :pos:
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
Демек вие не сакате да бидете сексуални робови? :pipi:
+ има ли нешто лошо во перење алишта и да и се испеглаат пред да оди на работа! :pos:
[sarcasm]Ма никако ништо лошо. Всушност тоа е дури задоволство. Затоа и во брак машките ги оставаат тие работи за жената. Од многу љубов за неа и ги оставаат најдобрите домашни работи[/sarcasm]Ве сакаме многу:smir:
 

-----<-<@

loso kure
Член од
10 ноември 2008
Мислења
494
Поени од реакции
23
факинг хорор, у право е админот, финтата е кај е топката и кај кого, и за после, ако мене некоја ме уценуе со таквата и на прва се залетуем, на офсајт се налетуе, боље да не сум единка и мушко(изузетак од муабетов се ебовците и ебачиците форумски, на кои дубоко им се клањам, за постигнатото)...:pos2:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Има логика, Армин :) Жената може да те претвори во сексуален роб, да те глеа само како фалусо-носач, после некое време да те тера да почнеш да переш и шмукаш по дома наместо неа, да спростираш алишта на жица и да правиш гибаница.

Мора малку интегритет да се задржи, макар тоа значело дека не би го пикнал во секоја влажна дупка која ќе налета по патот!
А шо демек ако не испереш или испеглаш алиштата, нема да ти даде? И како ќе и се спротивставиш, нема да и приуштиш? Па ќиде ќе се изебе со друг ебаго :)
 

-----<-<@

loso kure
Член од
10 ноември 2008
Мислења
494
Поени од реакции
23
А шо демек ако не испереш или испеглаш алиштата, нема да ти даде? И како ќе и се спротивставиш, нема да и приуштиш? Па ќиде ќе се изебе со друг ебаго :)
друже, заеднички живот у брак рецимо не е баш наивна ствар, пази сеа ситуација

...переш пеглаш, све праиш, и на нејзе и текнало...се накурчи нешо и ти фука секс бан 3 месеца, а си се женел даклем ја сакаш---и неможеш така лесно да и кажеш...одјеби дроцо ни една мрзлива, ја отидов кај друга да ја опнам...па и две можам одеднашка...пошо нели имаш деца и знаеш дека неможеш без нив и она дека после маста ке им ја извади од нервоза...па ке разбереш и ке доеш да ја распукаш сфе зашо тепала деца...па полиции па судои мудои...ееееееееее...затоа бирај мудро на старт и успешно, на крају и тие шо се фини шени не дозволуваат да дое до таква ситуација, си знаат чергата до кај им је(ова под препоставка дека си располозен за правата ствар)...:pos2:
 
Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
друже, заеднички живот у брак рецимо не е баш наивна ствар, пази сеа ситуација

...переш пеглаш, све праиш, и на нејзе и текнало...се накурчи нешо и ти фука секс бан 3 месеца, а си се женел даклем ја сакаш---и неможеш така лесно да и кажеш...одјеби дроцо ни една мрзлива, ја отидов кај друга да ја опнам...па и две можам одеднашка...пошо нели имаш деца и знаеш дека неможеш без нив и она дека после маста ке им ја извади од нервоза...па ке разбереш и ке доеш да ја распукаш сфе зашо тепала деца...па полиции па судои мудои...ееееееееее...затоа бирај мудро на старт и успешно, на крају и тие шо се фини шени не дозволуваат да дое до таква ситуација, си знаат чергата до кај им је(ова под препоставка дека си располозен за правата ствар)...:pos2:
Ej ej teorijava ti e znaci ........mislam ne sum slusnala podobra a i recnikov nema sto mangupce si.Si cul za izrekata se tece se se menuva,pa taka i lugeto ako ja zemes fina ne znaci deka ke bide fina do krajot na zivotot.

On topic-covecki e da se isplasis kako zenite taka i mazite,i ja toa ne bi go svrstila vo straf tuku ednostavno ili ne moze ili ne saka.Denes vremevo e stresno i napnato za site poddenakvo,mozebi ednostavno denes mu e denot samo za guskanje bez razlika deka e 3 sostanok ili 5 pa treba da se sluci sex.Nekogas na mazite im treba dodaten stimulans ne samo baknuvanje i guskanje isto kako i na zenite.Ili pak mozebi od pregolema vozbuda custvuva deka cinot ke zavrsi prebrzo i se povlekuva da ne ostavi negativen vpecatok,ne gledam nisto loso vo toa.
 
F

FrAnKEnsTEiN

Гостин
Кога ТОЈ се плаши да има секс со девојката прави финта........да се осети девојката дека е тој фин и да ја копка дека е до нејзе и коа ќе се ебнат да испадне дека девојката настојувала и типот со чист образ после:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom