Што ви е најважно во излегувањето

Orkad

The Master
Член од
5 октомври 2007
Мислења
1.010
Поени од реакции
10
друштвото е основен фактор
се останато е второ
 

aneta:)

animal lover
Член од
3 јули 2007
Мислења
449
Поени од реакции
13
Друштвото е најважно, без нив нема да си поминам убаво.
 

mackomk

...Chichino...
Член од
23 јуни 2007
Мислења
318
Поени од реакции
72
Добро друштво.Местото не ми е многу битно
 
Член од
27 октомври 2007
Мислења
73
Поени од реакции
0
najvazno e drushtvoto se ostanato moze da se popravi.Pr. so dobro drushtvo se praj atmosfera i na losha muzika a i na losho mesto...dobro sea osven ako ne sum na nekoe mesto so faci del od inventar so ne praat niso i izlagaat za da bidat videni takvite faci znaat da upropastat moznost za dobar pomin!
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Нормално друштвото...Ако се они расположени, супер ќе си поминеме, ако не се, ќе се обидам да ги расположам, пак, за убаво да си поминеме!
 
Член од
20 октомври 2007
Мислења
268
Поени од реакции
5
abe definitivno drustvoto... na pr. bev vo action park an rodenden ne mi bese drustvoto po merka ama glupo si pominav... a nekade koga ke izlezam i da ne neso naj ako sum si moeto zabegano drustvo e togas e top.. neli e taka?
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
Убаво да си поминам....duuh!

А за тоа да се случи, битни се 3 фактори: друштво, атмосфера, музика.

Полн новчаник не игра апсолутно никаква улога.:smir:
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
Друштво+Атмосфера+Музика, основни фактори убаво да се помине вечерта.
Можеби и расположението влегува тука, зошто кога не сум расположен, што сака нека биде-поминувам лошо (тоа ретко се случува).
 
Член од
25 ноември 2007
Мислења
23
Поени од реакции
0
osnovni faktori da si pominam super mi se..... nitu parite nitu drustvoto nitu atmosfera..... ako go imash kamenot u dzeb kje si napraish i drustvo za vecerta kje se nacukas i kje si ja napraish atmosferata se drugo e dzabe ako go nemas kamenot.... ;)
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Не се сложувам дека парите се најважни.
Ако не ти е погодено друштвото џабе е се`. Не можеш со секој убаво да си поминеш, без разлика дали ќе ти се залепи некој ако види дека имаш камен.

За мене друштвото е најпресудно за да си поминам убаво. И со 100 денари и еден пијалок може да ти остане вечерта во меморија, доволно е само луѓето со кои седиш на маса ти се пријатно друштво.
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Samo drustvoto...i da ne vrne,ama toa ne e tolku bitno ako imame kade da se skrieme...dobro,ne e loso da se ima kes,ama toa ne e prioritet...
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
расположението,зошто џабе ми се пари ако се осеќам тапа.и без пари сум излегувала, па сум си поминувала сосем ок.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom