Што ви е најважно во излегувањето

Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
1. топ да бидам расположена (а ако не сум, да се расположам, има начин :))
2. топ да ми биде друштвото
3. да имам доволно пари да си го обезбедам тоа што ми е потребно вечерта (пиење/јадење/цигари/карта за у дискотека/такси)

Значи место не ми е битно, ни музика, ни облека (освен ако не се планира да се иде у диско а ја по тренерки:pos:)
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
368
Поени од реакции
2
Pa sigurno prvo drustvoto e najvazno od sve. Posle toa kade ke izlezime... vo koja diskoteka, pa do koga ke odime.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
Мене најважно ми е да си ја видам љубовта.:) А тоа секако зависи од тоа каде ќе одам со друштвото.:toe:
 

ThugProphet

I'ma die a hustla!
Член од
14 јули 2007
Мислења
468
Поени од реакции
8
Da si pominam ubavo, prekrasno, nezaboravno, normalno so ljubovta na mojot zivot. Ne e tolku vazno kade sme izlezeni, se dodeka sme zaedno, dodeka ima malku (povekje) pienje.. I pred se.. RaP! :):)
 

_M@tR|x_

ПрвоТимец
Член од
1 декември 2007
Мислења
115
Поени од реакции
1
Во излегувањето е најважно друшвото , а и секако треба добро да си расположен.
 

Alien®

Finally founded...in love...
Член од
3 февруари 2008
Мислења
162
Поени од реакции
5
Дефинитивно друштвото. Без разлика каде и да одиш, без добро друштво тапа се поминува.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Важно ми е да се расположам! Не ми е никаков проблем да се инфилтрирам во секое друштво и со секакви луѓе! Значи се зависи од мене!
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Како што растеме приоритети за што ни е битно при излегување се менуваат.

Мене сега ми е најважно да бидам со недосадно друштво што знае да се изглупира ама не на сељачки начин. Да има по некоја убава девојка(од чисто естетски причини за да има убави лица околу мене тоа е една од методите да бидеш позитивен, и се разбира ако треба да се подигне атмосфера девојките тоа го прават). Не сакам друштво во кое што сите се напнати и почињаат да се нервираат ако келнерот случајно им истури пијачка врз нивните розеви панталони, или пак некој пациенти што идат само во дискотеки и пљукаат по седење во парк и обратно.
 

Filip89

Македоникус
Член од
1 март 2007
Мислења
528
Поени од реакции
4
Vo moj slucaj e pola pola. I do mene e i do drustvoto. Ako stvarno sum imal shit day nekogas drustvoto moze da te oporavi i da si pomines top, i vice versa.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
KAKO PRVO DRUSTVOTO VTORO MESTOTO KADE KE BIDES I PRILAGODENA GARDEROBA ZA IZLEGUVANJE
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
друштвото нормално а и за пијуцкање мора да има малку ,нели ?:)
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Секако дека друштвото е најбитно, а пак уште споено со некое добро место-милина :pipi:
 

ex machina

сфинге раја
Член од
4 септември 2007
Мислења
721
Поени од реакции
104
Музиката. Воздухот (да се дише). 'Се друго може да се импровизира.
 

samantha

who's tha boss?
Член од
16 октомври 2007
Мислења
196
Поени од реакции
1
Drustvo i...ma samo drustvo se drugo moze da se nadoknadi pa makar i muzikata bila sranje i facite bile retardirani ke se iznasemeete barem
 
Член од
24 март 2008
Мислења
68
Поени од реакции
2
Ne mi e bitno kaj sum tuku so kogo sum....dobro drustvo i odma si pravime super atmosfera...i uste mestoto da ni se pogodi top izlaganje!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom