Што ви е најважно во излегувањето

iis

Mraf4i
Член од
12 септември 2007
Мислења
432
Поени од реакции
16
Da si projdam super normalno da mi se pogodi drushtvoto
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.412
Поени од реакции
46.999
Покрај дефолтот друштво и музика имам еден кртериум што ми треба за да поминам добро тоа е да нема гужва не поднесувам гужви па што сака нека е нон стоп те гура некој,те гази,ти дува дим у фаца,не се трпи,затоа кога идам у дискотеки гледам да се напикам на шанк каде што си заштитен бар од една страна.sd
 
Член од
27 февруари 2007
Мислења
195
Поени од реакции
3
не е битно кај си туку со кој си...некогаш па гледам прво местото да го погодам значи да дам предлог кај да се оди за да му биди на другите интересно да се забавуват,а покрај нив и јас...оти се дешавало неколку пати како на пример петокот бевме во кафич памперс имаја свирка и пола од друштвото се гледаше дека си поминаја катастрофално,а и јас се чувствував бедно заради нив иако беше доста интересно..али јбг то е
 

Црвено

Am I pissin' u off-fa-fa?
Член од
12 септември 2007
Мислења
1.227
Поени од реакции
81
на прво место ми е друштвото
на второ музиката
и на трето местото
 

Bush(av)

Aut inveniam viam aut faciam.
Член од
30 април 2007
Мислења
758
Поени од реакции
7
Друштвото и музиката. Местото и не е битно
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.677
Поени од реакции
13.286
Најважно ми е друштвото. Ако немам асално друштво тогаш целото поминато време ми е тапа. Се деси овака кога бев на роденден кај братучетка ми.
на второ место би ја ставил музиката. Кога сум излезен повеќе сакам места со чил аут музика и да не мора да се дерам ко нездрав.
Местото ми е најнебитно. Може да сум дома, во парк, во кафиќ секаде е супер.
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
најбитно ми е да сум напиен, е тогаш се расположувам со сите видови музика, значи за излегување потребно ми е да сум поднапиен
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Па јас секогаш излегвам со истото друштво, освен некогаш со плус/минус некој. Значи најбитна ми е могу музиката, таа е потребна за да ме расположи (а во Охрид ретко да се најт такво место - секаде пуштет од оние српскине)
 

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
Најбитно ми е друштвото, али пошто најчесто излагам со исто друштво, најбитно ми е дали ракијата е Блажовача или уште некој квази алкохол. :cug: Музиката исто ми е битна.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Не е толку многу важно кај си важно е со кој си.
Важно ми е да сум со добро друштво на прво место, да има добра атмосфера, добра журка, музик фор денсинг , и тоа е тоа :) плус како десерт на цела журка неколку жестоки пијачки :)
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
najbitno drustvoto, pa muzikata i drugoto si ide samo po sebe...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom