city
Поени од реакции
276

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Темата за Џобс ќе ја избришам. Сакав да ја спојам со таа за мудри и поучни текстови, ама веќе си го пастирал текстот таму.
  А таму и му е местото. Инаку, нема дискусија ако се остави како цела тема.
  city
  city
  ok, no problem ;)
  Текстот за Македонија ти е совршен! БРАВО! Сите треба да ја чувствуваат Македонија така!
  ПС (ти украдов делче:))
  city
  city
  Фала многу. Искрено пишувано и од срце. Поздрав!
  Нека е за многу години празников!
  T
  Да не ја загадуваме темата... Колку често и од кога ти се појавува главоболката?
  city
  city
  Денес прв пат ми се јави. Додека спиев се разбудив со многу, многу силна болка особено во пределот на очите. А ме болеше целата десна половина на главата.
  T
  Tetro
  Пиј повеќе течности, особено природни сокови, овошје, зеленчук (краставица највеќе). Не е лошо и Б6 да земаш по една-две дневно.

  Ако се повтори главоболката, мигрена е, ама може да биде и анксиозност. Контактирај ме, ако мислиш дека има потреба од дополнителен совет. ;)
  city
  city
  Ок, претпоставував дека е тоа. Затоа што некако хронично чувствувам премор, исцрпеност во текот на денот, немање енергија. А, реално немам некој физички активности сериозни.
  Сепак фала на советот.
  Модератор на Општи муабети? Како може толкав говор на омраза да го пропуштите во темата Наци Скинхеди? ЈАс таму одговорив пред 2 минути Ве молам затворетеја.

  Извини вака што тебе прво ти пишувам но само тебе те видов он лајн.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom