Drama Queen
Поени од реакции
64

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Здраво.Да те замолам за услуга..Ќе може ли да ми кажеш подетално каде се наоѓа кафичот Enjoy? Те молам :) Фала многу однапред
  Ф
  добро стартувавме со квалификациите

  во вторник мора да се тепа Словенија :vozbud:
  Респект за текстот :helou:

  Не ми даде системот, инаку ќе ти дадев репутација :smir:
  Има нешто у песната... Нешто што те тера да ја слушаш било која верзија :)
  Има и зошто да бидеш заразена со песнава:) Цела е прекрасна ама посебно ми се сфиѓа она шпанското Ф кај шо наместо селебрандос вика фелебрандос... :)
  Не било страшно на Електро многу, плус кога ми кажаа дека све е ново, ништо од средно нема, не знам ни зошто ни е матурава :))))Али битно дотичната ќе ја гледаме и таму :tapp: Не знам кој повеќе ме иритира, она или мајка и :tapp: :D
  Е затоа јас не верувам во љубов туку љубовта ја признавам како психолошка потреба за задоволување на потребите на одредена индивидуа (едниот партнер) и кога потребите ќе се исполнат, се губи интерес и се тера кон нови интереси и освојувања и секогаш едната страна остаува со кардиоваскуларни нарушувања.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom