[MkD]Scout
Поени од реакции
9

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • zive_te , па сд картичка стаиле од 8 гига , а внатрешна меморија има 200 мегабајта .. а нокиа веќе 3 години имаат телефони со вн. мем од 4,8 гига..
  4500 денари бе брат:D дисковите сеа засеа се механика ама кај и да е ќе се стават хидро:D
  Како 4500??? Да не е 24500? Дисковите механички се или хидраулични?
  Напишано од [MkD]Scout
  картичка?! фак , зарем не им текнува да го следат примерот на нокиа?!
  kako mislis karticka fak so ne e vo red so nea ??????????????????????
  4500 oд кај лазе.. и супер сум задоволен од него.. лесен е , издржлив е.. и лесно можеш да го приспособиш за вожња по улица и downhill.. супер ми се погоди.. а и добра боичка има;D
  ја тренирав у кисела вода кај ивица ама сега не тренирам едно скоро година дена поради обвски а и далеку ми е планирам од септември да продолжам кај војче у карпош а иначе имав положено 1 степен и требаше да полагам за инструктори
  Г
  абе швелче ме немаше во пријатели ти од порано? :)))
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom