Хорор филмови

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.638
Поени од реакции
81.591
The television broadcast version sometimes has an unknown person narrate the beginning of the film. He introduces all of the characters as they appear and gives a brief blurb about their goals/reasons for being there. At the end of the film, the narrator returns once more to deliver a haunting speech, and then a shot of the Huskie running away from the burning base is shown. This version often appears on TNT or TBS. This version also has so much of the gore edited out that originally deleted scenes are used as time fillers to extend existing scenes.



Сега дознавам за овој алтернативен крај...нештото преживува :несвест:
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.361
Поени од реакции
1.827
Nesto za V/H/S francizata go gleam slucajno sea noviov V/H/S 94 OK Mi bese vredat predhodnite da se gledaat ili ne?
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.638
Поени од реакции
81.591
Препорака да го изгледате Аргентинскиот Aterrados (Terrified на англиски) од 2017, редок хорор филм што ми створил морници на моменти. Ако сте љубители на Анабел и Конџуринг, ова ќе е must seen. 9/10(y)

 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.664
Препорака да го изгледате Аргентинскиот Aterrados (Terrified на англиски) од 2017, редок хорор филм што ми створил морници на моменти. Ако сте љубители на Анабел и Конџуринг, ова ќе е must seen. 9/10(y)

Playstation 2 cover art :icon_mrgr:
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.967
Поени од реакции
35.600
Ме лазат морници кога ќе ми текне на Insidious првиот дел. И Conjuring 1 ми смрзна крв, али ниеден филм ми нема оставено ваков мрачен тежок впечаток како Insidious. Како да имам грутка во срцето кога ќе ми текне на филмот.

Сцената е уметност во хорор жанрот.

 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.967
Поени од реакции
35.600
Wow bravo
Mene pa ovaa mi e najtapa scena vo Insidious :toe:
Не е којзнае шо страшно али ми има некое психичко влијание, незнам зошто. Еве само шо изгледав неколку трејлери одма се ми крцка дома .... Бегам јас у британски ситкоми. :LOL:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom