Форумски легенди!

Major Tom

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
1.804
Поени од реакции
7.122
Луѓе, никогаш не сум бил близок со него ама ме загрижува. Чичко Анчо добар е? Знае некој нешто за него?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
15.455
Поени од реакции
39.514

Толку е лабилен карактер што за 2-3 години очекувам кече да носи и да вика дек е автохтонен.
Во неколку прилики сум спомнал за скопските блгари, тие што ги знам бар. Верувај дека ова е нивната слика и прилика. Таква група одлепеници не постои нигде. Или се буљаши и дегенерици уценувани од разни џандари, или се лигави трговци со пасоши, или се како овој, малтретирани низ животот, или се стипендисти по факултетите во Бугарија што сега одработуваат.
Со самата појава, лик и дело ги нарушуваат односите меѓу двете држави.

Луѓе, никогаш не сум бил близок со него ама ме загрижува. Чичко Анчо добар е? Знае некој нешто за него?
лето е, дињата е ефтина... :cool:
 

Maksimot

Психијатриски случај
Член од
28 јули 2021
Мислења
272
Поени од реакции
289

Толку е лабилен карактер што за 2-3 години очекувам кече да носи и да вика дек е автохтонен.
Ја очекувам наредни избори партија да направит или да го видиме ба листа на СДСБ или ГДУ.
 
Член од
17 април 2022
Мислења
76
Поени од реакции
211

Update za Stef, bilder, cripto guru, bugarin, begalec od vojna
Стеф ако сеуште читаш форум, на мајка ти да и правиме генг бенг цел форум а на тоа украинчето што го донесе со тебе да и правиме фациал 24/7 на смени. Копук татарски.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
13.772
Поени од реакции
30.565

Толку е лабилен карактер што за 2-3 години очекувам кече да носи и да вика дек е автохтонен.
Абе пустиот е изгорен за пи**а, инаку за троа паричка ако треба и полот ќе го смени.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
17.201
Поени од реакции
23.170
Да имавте половина од амбициозноста и работливоста на Стефчо, ќе ви цутеше животот. Типот е трудољубив. Патолошки трудољубив. Нека биде и најкич и најчизи створењето у постоење, Стеф заслужуе почит. Да се трудиш да болснеш, волку конзистентно, без ронка умор, треба да си издржливо и детерминирано копиле. 99 отсто од нас ќе ја ставеа јамката на вратот по толку исмевање и други неуспеси. Овој оди напред, учи јазици, отвора канал за криптовалути, се пробива.

Секоја му чест на ликов. Најсериозно. :D
Боже господе, опортунист кој единствена цел во животот му е да најде шорткат за да се збогати оценет како амбициозен и работлив. Ваквиот тип на луѓе и сопствена мајка би продале за 5 минути слава, тоа му е единствената детерминираност. Кој мајндсет.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.096
Поени од реакции
34.091

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
10.710
Поени од реакции
18.980
cekaj, cekaj... ova ti dobrovolno go postiras ovde ili morashe? :facepalm:
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
13.772
Поени од реакции
30.565
Само што си го потврди статусот на Форумска легенда, ваква будала еднаш се раѓа :pos:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom