Форумски легенди!

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.091
Поени од реакции
3.941

Update za Stef, bilder, cripto guru, bugarin, begalec od vojna
,......треба да си го сменам јузернејмот. Неќам да бидам асоциран со таков мајмун...
Автоматски споено мислење:

Anyone?
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
4.722
Поени од реакции
15.677
“да ми го јадете шупчето'' викала жена му или не чув убаво ? :icon_lol:

Додајте и rim job гуру на опусот таленти
Остај жена му што викала, не е таа што се дала за документи, бар јас не пишав за нејзе. :icon_lol:

Јас мислам дека сум конкретна и прецизна во изразување, ама ете за одредени фаци џабе е, ќе си вртиме како ни одговара. :D
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
7.552
Поени од реакции
47.097
,......треба да си го сменам јузернејмот. Неќам да бидам асоциран со таков мајмун...
Автоматски споено мислење:

Anyone?
Немај гајле, никој нема да те смеша со овој, ти си посебен идиот.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
16.244
Поени од реакции
8.550
Форумска легенда дефинитивно и заслужено е @Џонтра Волта ...поголемо самоуверено и самобендисано:гомце::гомце::гомце: како него не постои на светов, ниту ќе се зачлени некогаш на форумов.
Гнасно бубуличаво копиле.:kafence:
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
7.552
Поени од реакции
47.097
Форумска легенда дефинитивно и заслужено е @Џонтра Волта ...поголемо самоуверено и самобендисано:гомце::гомце::гомце: како него не постои на светов, ниту ќе се зачлени некогаш на форумов.
Гнасно бубуличаво копиле.:kafence:
Ќерка ти и таков сака да ме јава.

јаши јаши полноќна каубојко.
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.091
Поени од реакции
3.941
Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.868
Поени од реакции
23.273
,......треба да си го сменам јузернејмот. Неќам да бидам асоциран со таков мајмун...
Автоматски споено мислење:

Anyone?
Не се секирај, не те споредуваме со него. Ти си бетер!

Едит: сега го видов постот на Џонтра. :pos:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
20.330
Поени од реакции
32.270
треба Стеф да направи камбек на форумов. Само сега оженет е како што вика, го изгубил моџото за поезија сигурно.
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.091
Поени од реакции
3.941

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
7.021
Поени од реакции
16.182
Da znam samo zoshto go izgledav…

Истово чуство и мене ме обзеде кога стигнав до шупчето.
Иначе Стефчо сигурно не читаш, чекаме ново видео со твоја реакција и коментар на нашиве коментари на твоево прво видео.
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
942
Поени од реакции
1.386
Дечки затварајте темата, прогласете победник, доделете му златен медал, круна и племско звање на типацов, тој е легенда од најтешка категорија- не се сеќавам некој друг да правел видео реакција за... членство на форум?! Коњец фиљма!
Настрана демонстрираната тупоќа со бракот. Како е очаен Зељанскиот режим, еднаш да го бапнеш на Украинка=исто како да си ја оженил=двојно државјанство=предмет на мобилизација=правец на фронтот да го браниш режимот пардон, баткивчината.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom