Форумски легенди!

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.669
Поени од реакции
10.063
Луѓе, никогаш не сум бил близок со него ама ме загрижува. Чичко Анчо добар е? Знае некој нешто за него?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.230
Поени од реакции
45.354

Толку е лабилен карактер што за 2-3 години очекувам кече да носи и да вика дек е автохтонен.
Во неколку прилики сум спомнал за скопските блгари, тие што ги знам бар. Верувај дека ова е нивната слика и прилика. Таква група одлепеници не постои нигде. Или се буљаши и дегенерици уценувани од разни џандари, или се лигави трговци со пасоши, или се како овој, малтретирани низ животот, или се стипендисти по факултетите во Бугарија што сега одработуваат.
Со самата појава, лик и дело ги нарушуваат односите меѓу двете држави.

Луѓе, никогаш не сум бил близок со него ама ме загрижува. Чичко Анчо добар е? Знае некој нешто за него?
лето е, дињата е ефтина... :cool:
 

Maksimot

Психијатриски случај
Член од
28 јули 2021
Мислења
277
Поени од реакции
289

Толку е лабилен карактер што за 2-3 години очекувам кече да носи и да вика дек е автохтонен.
Ја очекувам наредни избори партија да направит или да го видиме ба листа на СДСБ или ГДУ.
 
Член од
17 април 2022
Мислења
78
Поени од реакции
210

Update za Stef, bilder, cripto guru, bugarin, begalec od vojna
Стеф ако сеуште читаш форум, на мајка ти да и правиме генг бенг цел форум а на тоа украинчето што го донесе со тебе да и правиме фациал 24/7 на смени. Копук татарски.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557

Толку е лабилен карактер што за 2-3 години очекувам кече да носи и да вика дек е автохтонен.
Абе пустиот е изгорен за пи**а, инаку за троа паричка ако треба и полот ќе го смени.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.521
Поени од реакции
26.012
Да имавте половина од амбициозноста и работливоста на Стефчо, ќе ви цутеше животот. Типот е трудољубив. Патолошки трудољубив. Нека биде и најкич и најчизи створењето у постоење, Стеф заслужуе почит. Да се трудиш да болснеш, волку конзистентно, без ронка умор, треба да си издржливо и детерминирано копиле. 99 отсто од нас ќе ја ставеа јамката на вратот по толку исмевање и други неуспеси. Овој оди напред, учи јазици, отвора канал за криптовалути, се пробива.

Секоја му чест на ликов. Најсериозно. :D
Боже господе, опортунист кој единствена цел во животот му е да најде шорткат за да се збогати оценет како амбициозен и работлив. Ваквиот тип на луѓе и сопствена мајка би продале за 5 минути слава, тоа му е единствената детерминираност. Кој мајндсет.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.071
Поени од реакции
22.112
cekaj, cekaj... ova ti dobrovolno go postiras ovde ili morashe? :facepalm:
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Само што си го потврди статусот на Форумска легенда, ваква будала еднаш се раѓа :pos:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom