Форумски легенди!

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Дури со финта (за документи) ќе успее и убава Русинка да ожени.

Не озбилно, секогаш кога ќе влагам во нешто ново и ќе пробувам да се пробијам, ќе помислам он што све напраи без трошка самосвесност и сомневање во себе. Sky is the limit, онака.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.410
Поени од реакции
37.588
Види го бе се облекол како за на пазарче и за до клаџа, каков лик. :pos:
 

LepiDzoni

Profesionalen ulichen cigan
Член од
25 јули 2014
Мислења
1.361
Поени од реакции
3.519
Pogodete koj mi zazvoni na vrata deneska da mi donese burrito :D:D
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.460
Поени од реакции
47.327
Pogodete koj mi zazvoni na vrata deneska da mi donese burrito :D:D
Пред едно месец дена лл го видов на точак со плава корпа, ама мислев дека сум се препознал.
Подеми и падови е животиштето.
 

LepiDzoni

Profesionalen ulichen cigan
Член од
25 јули 2014
Мислења
1.361
Поени од реакции
3.519
Му даде бакшиш?
Me fati nespremen, mu dadov peesche ama da znaev deka on ke dojde ke mu go spremev dogeto shto mi ostana. Ke mu se najdeshe.

Пред едно месец дена лл го видов на точак со плава корпа, ама мислев дека сум се препознал.
Подеми и падови е животиштето.
Si imashe on asli zanaet kako day trader i crypto influencer na fejsbuk/yt ama vojnava i koronava sve upropastija :(
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.839
Поени од реакции
10.597
Me fati nespremen, mu dadov peesche ama da znaev deka on ke dojde ke mu go spremev dogeto shto mi ostana. Ke mu se najdeshe.


Si imashe on asli zanaet kako day trader i crypto influencer na fejsbuk/yt ama vojnava i koronava sve upropastija :(
Дал отказ, штета, баш денес нарачував храна.

 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.134
Поени од реакции
16.010
Tolku talenti zbrani vo edno. Nutricionist, trener, bilder, poznat forumdzija, ekonomist, trejder, youtuber ... ali sepak nakraj da se dades za dokumenti. Zivot.
Edvaj cekam da vidam so ke bide the next thing, sekako, so eu papiri.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.460
Поени од реакции
47.327
Tolku talenti zbrani vo edno. Nutricionist, trener, bilder, poznat forumdzija, ekonomist, trejder, youtuber ... ali sepak nakraj da se dades za dokumenti. Zivot.
Edvaj cekam da vidam so ke bide the next thing, sekako, so eu papiri.
Јебач и танчер има заборавено Делеше лекции за заведување своевремено., а беше и латино виртуоз.
Полу-надрвен и разигран Стеф, на увце рецитира одбрани pick-up фрази додека пипка подолго од што предвидува танцовата точка, е нешто што сигурно било интересно за гледање од страна.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.134
Поени од реакции
16.010
Јебач и танчер има заборавено Делеше лекции за заведување своевремено., а беше и латино виртуоз.
Полу-надрвен и разигран Стеф, на увце рецитира одбрани pick-up фрази додека пипка подолго од што предвидува танцовата точка, е нешто што сигурно било интересно за гледање од страна.
Tie dva talenta sum gi propustila, moja greska.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom