Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.147
Поени од реакции
10.085
Само да те поздравам @MyloXyloto . :D


Не за 3,4 месеци ко што викав, за 2 недели излезе снимка од S'one strane и тоа не скринер или мочан кам рип, туку саглам рип. :icon_mrgr:
А ти па викаше за година ипол. :pos:
Да беше наш фил, просекот за кој излегува е 2 години, 2 ипол години по премиера во кино, али ова ти е Кроација. :LOL:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Лелеле, пуштај линк во порака :sekcza::sekcza:

Устата да ти се позлати, само за Синеплекс да не си во право :D

ej и замислите, Даниел Блејк го ставиле во 11 навечер само :mad::D
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.147
Поени од реакции
10.085
Лелеле, пуштај линк во порака :sekcza::sekcza:

Устата да ти се позлати, само за Синеплекс да не си во право :D

ej и замислите, Даниел Блејк го ставиле во 11 навечер само :mad::D
за Блејк се стварно ненормални. :D Поарно у бош термин од 15.00 да го ставеа, него од 23.:facepalm:
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.209
Поени од реакции
35.203
Лелеле, пуштај линк во порака :sekcza::sekcza:

Устата да ти се позлати, само за Синеплекс да не си во право :D

ej и замислите, Даниел Блејк го ставиле во 11 навечер само :mad::D
Никој нема да го гледа, ќе видиш. За една недела ќе го тргнат од репертоар.

Туку, @Shawn Spencer , праќај порака и мене, би го репризал. ;)
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.147
Поени од реакции
10.085
Никој нема да го гледа, ќе видиш. За една недела ќе го тргнат од репертоар.

Туку, @Shawn Spencer , праќај порака и мене, би го репризал. ;)
Моментално само на Црна берза ако имате акаунт. Ама ќе го стават ваљда и на некој варез сајт па ќе ви пратам линк на сите. :)
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.147
Поени од реакции
10.085
@RATM @Zlatikevichius @Anon И остали што сакаат да го гледаат С оне стране, го имате овде.
И држете си seed колку што треба да нема банирања, па барање инвајти.
И јесте, следете си ги српскиве торент сајтови за српскохрватските филмови. Пошто логично е српски филм да најдеш на српски тракер, така? :D
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.209
Поени од реакции
35.203
@RATM @Zlatikevichius @Anon И остали што сакаат да го гледаат С оне стране, го имате овде.
И држете си seed колку што треба да нема банирања, па барање инвајти.
И јесте, следете си ги српскиве торент сајтови за српскохрватските филмови. Пошто логично е српски филм да најдеш на српски тракер, така? :D
Ги следам јас drugari, exyushare и arenaelite. Има некој така подобар од овие?
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.147
Поени од реакции
10.085
Ги следам јас drugari, exyushare и arenaelite. Има некој така подобар од овие?
Црна берза е најдобар според мене, по содржини и материјал, али потребен е инвајт за овде, јас го добив од еден тип од некој од овие 3 што ми ги пиша. Арена елит ми е втор што го проверувам, па другари, ексјушер слабо пошто мислам дека беше хрватски и не се замараат многу ни со хрватскиве филмови, а камоли со македонски, српски. На секој има нешто што на другиве го немаат или нема сидери, па обично ко ми треба екс-ју филм сите ги проверувам. :)
Е сега имаат Хрвативе еден торентхр мислам се викаше, али таму немам акаунт. И за таму треба инвајт и колку што сум слушнал е најдобар за хрватски материјали.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.209
Поени од реакции
35.203
Црна берза е најдобар според мене, по содржини и материјал, али потребен е инвајт за овде, јас го добив од еден тип од некој од овие 3 што ми ги пиша. Арена елит ми е втор што го проверувам, па другари, ексјушер слабо пошто мислам дека беше хрватски и не се замараат многу ни со хрватскиве филмови, а камоли со македонски, српски. На секој има нешто што на другиве го немаат или нема сидери, па обично ко ми треба екс-ју филм сите ги проверувам. :)
Е сега имаат Хрвативе еден торентхр мислам се викаше, али таму немам акаунт. И за таму треба инвајт и колку што сум слушнал е најдобар за хрватски материјали.
Па пушти инвајт за Црна берза, не биди Влав.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.147
Поени од реакции
10.085
Па пушти инвајт за Црна берза, не биди Влав.
Имав еден само и му го дадов на Мајло уште август кога го пуштија Звиздан. Нови 3 позивници да земам ми требаат 750 бонус поени, а имам само 68. :(
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.147
Поени од реакции
10.085
боље секта, отколку безредие. Вака во секое време имаш seed на некој торент, а не како на другиве, кога ти притреба нешто да симнеш, да не можеш.
@MyloXyloto - и ти го потроши инвајтот? :P
Не знам дали има инвајт, али има лош сооднос на симнато/качено. :D
ratio.JPG
П.С. ова до бројката е shit, да нема забуни. :icon_mrgr::icon_mrgr:
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.209
Поени од реакции
35.203
боље секта, отколку безредие. Вака во секое време имаш seed на некој торент, а не како на другиве, кога ти притреба нешто да симнеш, да не можеш.

Не знам дали има инвајт, али има лош сооднос на симнато/качено. :D
Прегледај го приврзокот 160790
П.С. ова до бројката е shit, да нема забуни. :icon_mrgr::icon_mrgr:
Ама педери се скапани, сега барав по хрватски форуми, многу тешко се доаѓа до покани и за TorrentHR и за тој другиот хрватски, не знам точно како беше. Сум заборавил, имам акаунт и на balkanelite, ама ништо никогаш не сум симнал од таму. CrnaBerza е босански веројатно. Ме мрзи сега и по босански форуми да читам.

Ако некој има покана за CrnaBerza, THR или тој другиот хрватски, zahvaljujem! :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom