Фејсбук акаунти/страници (продавам)

Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.818
Поени од реакции
3.605
Продавам фан страна на ФБ со 6900+ фанови.Македонија и балкан.
 
Член од
22 август 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Се продава фејсбук страна со 11700 лајкови, 99% се македонски. Страницата е стара 1 година и е користена за веб сајт од информативно - забавен карактер. Исто така можно е покрај страната да се купи и веб сајтот. Повеќе инфо пп.
П.С. Да напоменам дека сите лајкови се добиени преку фб буст и за истите имам доказ колку е платено и кога
Јас сум заинтересиран!
Автоматски споено мислење:

Се продава фејсбук страна со 11700 лајкови, 99% се македонски. Страницата е стара 1 година и е користена за веб сајт од информативно - забавен карактер. Исто така можно е покрај страната да се купи и веб сајтот. Повеќе инфо пп.
П.С. Да напоменам дека сите лајкови се добиени преку фб буст и за истите имам доказ колку е платено и кога
Јас сум заинтересиран!
Автоматски споено мислење:

Продавам 2 фб страни, 53.5k и 42.2k и неколку профили . За подетални информации пишете ми.
Јас сум заинтерсеиран
 
Член од
16 јуни 2020
Мислења
8
Поени од реакции
0
Продавам фејсбук страна со 7300 лајкови, стара е 3-4 години
Одма сакам да ти ја купам dimitarcoder.official@outlook.com
ova mi e mejkot pisi mi mi podetalni informacii da se razbereme so kako
Автоматски споено мислење:

Се продава фејсбук страна со 11700 лајкови, 99% се македонски. Страницата е стара 1 година и е користена за веб сајт од информативно - забавен карактер. Исто така можно е покрај страната да се купи и веб сајтот. Повеќе инфо пп.
П.С. Да напоменам дека сите лајкови се добиени преку фб буст и за истите имам доказ колку е платено и кога
sakam da ti ja kupam stranata mi treba itno koa e tvojata ponuda?
 
Член од
13 октомври 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Koja e cenata ?
Автоматски споено мислење:

Kolku e cenata ?
Автоматски споено мислење:

Одма сакам да ти ја купам dimitarcoder.official@outlook.com
ova mi e mejkot pisi mi mi podetalni informacii da se razbereme so kako
Автоматски споено мислење:


sakam da ti ja kupam stranata mi treba itno koa e tvojata ponuda?

Kolku pari ?
Автоматски споено мислење:

Јас сум заинтересиран!
Автоматски споено мислење:


Kolku pari ?
 

Робсо

вработен во СЗО
Член од
1 септември 2018
Мислења
147
Поени од реакции
463
Koja e cenata ?
Автоматски споено мислење:

Kolku e cenata ?
Автоматски споено мислење:
Kolku pari ?
Автоматски споено мислење:
vo imboh exstra za kess za zamena drugae
 
На врв Bottom