Фејсбук акаунти/страници (продавам)

Дискусија во форумот 'Социјални мрежи' започната од GHorGH, 12 мај 2015.

 1. GHorGH

  GHorGH

  Член од:
  9 август 2014
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Дечки, имам Facebook fan page со 31.000 фанови, страната има голем reach и постовите имаат супер engagement. Ја мислев да ја користам за маркетинг цели, ама бегам да работам надвор од државава летово и нема кој да ми ја одржава па сакам да ја шитнам.

  Да не сака некој да се пазари или пак да ми каже каде би можел да ја понудам?
   
 2. Vamos

  Vamos

  Член од:
  20 април 2014
  Мислења:
  247
  Допаѓања:
  136
  Која категорија е страната и од која држава, колку се активини?
   
 3. GHorGH

  GHorGH

  Член од:
  9 август 2014
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Страната е од забавен карактер, од Македонија е и фановите се многу активни. Еве и мала статистика само од минатата недела. [​IMG]
  --- Споено дупло мислење, 12 мај 2015 ---
  aYcSZuX.png
   
 4. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.545
  Допаѓања:
  26.043
  За која фан страница станува збор? Можеш и по ПП да ми пишеш, доколку не сакаш да го откриеш името.
   
 5. interlove

  interlove

  Член од:
  14 ноември 2014
  Мислења:
  1.346
  Допаѓања:
  1.073
  Јас сум заинтересиран, пиши цена по инбокс, и линк од страницата!
   
 6. msatm4

  msatm4

  Член од:
  2 март 2011
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  1
  Ако може и за мене линк и цена од страницата.
   
 7. Tim ESB

  Tim ESB

  Член од:
  23 јули 2014
  Мислења:
  575
  Допаѓања:
  111
  Се продаваат две страни, првата е со 5000 лајкови, втората со 2000 лајкови.
  Цена - 600 ден.
   
 8. мојќен

  мојќен Гостин

  Член пред мене веќе има отворено тема за купување на фб акаунти па доколку админ не се согласува со оваа тема може слободно да се затвори.

  Како што гласи насловот продавам ФБ акаунти,ги имам во голем број,па доколку некој е заинтересиран може слободно да пиши,а за цените како одат други членови би било добро да пишат.
   
 9. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  а уствари за што ќе ви се овие акаунти? Жити се?
   
  На Govinda му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  9.165
  Допаѓања:
  9.185
  marketing
   
  На Јаневски му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Kostur123

  Kostur123

  Член од:
  12 август 2011
  Мислења:
  3.830
  Допаѓања:
  2.028
  Верификувани ли се со телефонски броеви?
   
 12. мојќен

  мојќен Гостин

  Скоро сите акаунти се направени пред 3-4 па и 5 години и тогаш немаше такво нешто.
   
 13. PsychoalieN

  PsychoalieN Омлет мастеР

  Член од:
  12 јули 2009
  Мислења:
  1.690
  Допаѓања:
  1.398
  После теми со купување и продавање очекувам некој да отвори и тема за изнајмување на ФБ акаунти. :)
   
  На Matador :), The Talich, branegj и уште 3 други им се допаѓа ова.
 14. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.897
  Допаѓања:
  6.564
  Дали имаш некој акаунт со многу момичиња да ти го купам?
   
  На Makaron, PsychoalieN, Dovahkiin и уште 2 други им се допаѓа ова.
 15. Ficiani

  Ficiani

  Член од:
  4 февруари 2009
  Мислења:
  3.744
  Допаѓања:
  1.843
  Овоа ако си мрза да праиш маилови?


  До таму стигна ли светов?
   

Сподели преку: