Scouser88
Поени од реакции
3.612

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • G
  одговара или јок? :)

  Receive Goran Dragic, Pho PG from Jazz to Bench
  Receive DeMar DeRozan, Tor SG from Jazz to Bench
  Receive Zach Randolph, Mem PF from Jazz to Bench
  Send Eric Gordon, Nor SG from UTIL to Jazz
  Send Andre Drummond, Det C from Bench to Jazz
  Send Jeremy Lin, Hou PG from Bench to Jazz
  Scouser88
  Scouser88
  auu mnogu slaba ponudava :)
  G
  grande-juve
  Receive Goran Dragic, Pho PG from Jazz to Bench
  Receive Tony Allen, Mem SG from Jazz to Bench
  Receive DeMar DeRozan, Tor SG from Jazz to Bench
  Send George Hill, Ind PG from PG to Jazz
  Send James Harden, Hou SG from SG to Jazz
  Send Jeremy Evans, Uta SF from F to Jazz

  Нова понуда :) По поени се изедначени, плус добиваш елитен ѕвер :)
  Scouser88
  Scouser88
  Харден е се топ али другиве 2-ца не ги била,поготово Еванс. Ако не ми е оваа тројка победа нема да имам.
  Прекрасен аватар, нема што! <3 :D
  Патем, ме интересираше, што ти значи таа 88-ката? Годината '88, или тоа другото?
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Scouser88
  Коловрт
  Коловрт
  Видов дека беше доволно изреволтиран да одговориш во најновата тема за орките, па некако ме наведе да си помислам оти тоа ти се осмиците. :D
  Коловрт
  Коловрт
  Океј си е и вака и така... А темата ми стои ќе ја затворат скоро - одман на политика обрнаа.
  Scouser88
  Scouser88
  Да да сите теми каде ќе се удри на политика брзо се затвараат,ништо чудно до утре да ја нема.
  Не си нормален со лајкот, жими се :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Scouser88
  Scouser88
  Scouser88
  хахааа не да се добри коментариве од време Кени, боље нема.
  Peja989
  Peja989
  Доста делиш љубовни совети, оди скаутирај менаџери
  хахахахаххаха
  Scouser88
  Scouser88
  хахах не сум се пуштил цел ден чек да видам како ми прошол советот .

  Иначе менаџерите се најдени уште месец-два и средено :))
  Со што ја заслужив честа за следењето?
  Сабајле пливаше знаменосецот, не успеа да го сруши ни државниот рекорд на 400 мешано (каснеше 5 секунди), 35ти е од 37 севкупно.. Ти пишувам на профил дека таа тема ќе е само за апдејт. позз
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom