Фејсбук акаунти/страници (продавам)

Член од
31 мај 2018
Мислења
6
Поени од реакции
2
Се продава фејсбук страна со 11700 лајкови, 99% се македонски. Страницата е стара 1 година и е користена за веб сајт од информативно - забавен карактер. Исто така можно е покрај страната да се купи и веб сајтот. Повеќе инфо пп.
П.С. Да напоменам дека сите лајкови се добиени преку фб буст и за истите имам доказ колку е платено и кога
 

devilko

♆ wicked one ♆
Член од
28 август 2014
Мислења
980
Поени од реакции
3.021
Продавам постари фб профили.
Заинтересирани пишете пп.
 
Член од
2 април 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Продавам 2 фб страни, 53.5k и 42.2k и неколку профили . За подетални информации пишете ми.
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
11
Поени од реакции
4
Продавам инста - 2,4 илјади следбеници симболично , со македонски следбеници - возраст на следбеници просечно 18-34години , за повеќе инфо пишете
 
Член од
11 декември 2019
Мислења
7
Поени од реакции
1
Продавам фејсбук страница со 3000 лајкови 100% мкд. Инфо инбокс
 

MLP

Член од
13 мај 2020
Мислења
2
Поени од реакции
0
Купувам ФБ пејџ над 10к со македонска публика. Повеќе инфо во приватна порака.
 

Nro

Член од
13 јуни 2018
Мислења
67
Поени од реакции
122
Kupuvam instagram profil so makedonski sledbenici
 

Munze

Dr. Oetker
Член од
21 јули 2020
Мислења
129
Поени од реакции
109
Кој е заинтересиран за инстаграм профил со 15.2 К следбеници од кои повеќето се од САД-13%, па Македонија-12% и остатокот отпаѓа на Велика Британија, Иран, Бразил.
 
Член од
9 февруари 2016
Мислења
189
Поени од реакции
283
Продавам страна 8200 лајкови од цел свет, најмногу од тука и САД.
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
37
Поени од реакции
26
kolku e cena na prodazba na fb profil ak nekoj saka da mi kaze?
 
На врв Bottom