Фејсбук акаунти/страници (продавам)

Член од
28 јуни 2015
Мислења
859
Поени од реакции
454
За што се работи, FB страница или IG профил?

Наведи и:
- кои теми се обработуваат
- држави од каде има најмногу фанови
- однос на половите во проценти
- распределба на фановите по години
 
Член од
25 јуни 2013
Мислења
587
Поени од реакции
249
Купувам фб страници со македонска публика, барем 15k+ следбеници да има.
 
Член од
12 ноември 2021
Мислења
2
Поени од реакции
0
Здраво, се продава инстаграм профил со над 60к follows. За повеќе инфо во порака.
 
Член од
13 ноември 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Купувам фб страници или инстаграм профил со барем 10k+ следбеници, со македонска публика. Понуда во порака.
 

__h

Член од
22 ноември 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Се продава инстаграм профил со 60к+ следбеници. За поввеќе информации во порака.
 
Член од
14 декември 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Купувам фб страници или инстаграм профил со барем 10k+ следбеници, со македонска публика. Понуда во порака.
Продавам една со 10000 и една со 30000 лајкови.македонска публика
Автоматски споено мислење:

Купувам фб страници со македонска публика, барем 15k+ следбеници да има.
Продавам со 30000 лајкови.македонска публика
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Продавам една со 10000 и една со 30000 лајкови.македонска публика
Автоматски споено мислење:


Продавам со 30000 лајкови.македонска публика
Cena?
 
Член од
25 декември 2019
Мислења
1.806
Поени од реакции
2.755
Купувам Фејсбук страна од 100 до 1000 лајкови, не е битно од која држава се лајковите, кој има да понуди нека ме контактира во инбокс. :)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.035
Поени од реакции
64.302
За другар прашувам.

За активна фејбук страна со 67.000 лајкови, колку пари би можел да бара? Македонска публика, машка популација претежно, сите лајкови се органски стекнати.
 
Член од
8 март 2022
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво, продавам инстаграм профил 14,000 следбеници македонски претежно скопје.
контакт: topmkd01@gmail.com
 

Kajgana Shop

На врв Bottom