Фејсбук акаунти/страници (продавам)

Член од
1 мај 2019
Мислења
122
Поени од реакции
137
Купувам FB страна до кај 300 еур. Понудете.
 
Член од
4 јули 2014
Мислења
286
Поени од реакции
73
Zdravo kupuva li nekoi insta acc, znam deka e fb tema ama sepak da prasam poso ne najdov za insta acc ?
 
Член од
22 април 2023
Мислења
2
Поени од реакции
0
Јас продавам фб страна, 12000 лајкови, страна е нова и во неа се вложени 270$ за реклами и сите лајкови се така добиени. Цела статистика стои и може да се погледне од првиот до последниот лајк. Публиката е македонска, 70% Скопје, 30% другите градови
Dali se uste se prodava?
Автоматски споено мислење:

Продавам една со 10000 и една со 30000 лајкови.македонска публика
Автоматски споено мислење:


Продавам со 30000 лајкови.македонска публика
Kontakt i cena?
 
Член од
15 март 2013
Мислења
955
Поени од реакции
620
Купувам инстаграм профил по можност да е врзан и со фејсбук профил.
Или само инстаграм профил со минимум 3500 следачи. Од кои барем 80% Да бидат македонски следбеници. Плаќам веднаш.

Zdravo kupuva li nekoi insta acc, znam deka e fb tema ama sepak da prasam poso ne najdov za insta acc ?
јас купувам пиши ми ПП.
 
Член од
29 септември 2010
Мислења
8
Поени од реакции
0
Продавам една со 100 000 и една со 16 000 лајкови.македонска публика
 
Член од
19 март 2024
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво :)
Купувам инстаграм профил и по можност да е врзан со фејсбук профил.
Или само инстаграм над 4-5000 следачи. Од кои барем 70-80% да се македонски следбеници. Кој има да понуди нека ми пише порака. Плаќам веднаш
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.434
Поени од реакции
2.420
Здраво :)
Купувам инстаграм профил и по можност да е врзан со фејсбук профил.
Или само инстаграм над 4-5000 следачи. Од кои барем 70-80% да се македонски следбеници. Кој има да понуди нека ми пише порака. Плаќам веднаш
Колку плаќаш?
 
Член од
8 април 2024
Мислења
1
Поени од реакции
0
Купувам фб страни со македонска публика.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom