Фејсбук акаунти/страници (продавам)

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Може е овде најсоодветно да прашам, имам ФБ страница која сакам да ја преименувам, ама и сите објави да ги избришам. Дали постои некоја опција или копче за брзо бришење на сите досегашни објави?
Не, си ги селектираш преку Creator Studio и ги бришеш.
 
Член од
8 јануари 2021
Мислења
9
Поени од реакции
7
prodavam instagram akaunt so 3k i drug instagram akaunt so 7k followers. Za poveke info vo poraka
 
Член од
31 мај 2018
Мислења
7
Поени од реакции
3
♀Nekoj da prodava fb strana ili insta
Јас продавам фб страна, 12000 лајкови, страна е нова и во неа се вложени 270$ за реклами и сите лајкови се така добиени. Цела статистика стои и може да се погледне од првиот до последниот лајк. Публиката е македонска, 70% Скопје, 30% другите градови
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
13
Поени од реакции
4
Македонска фб страница 3,5k лајкови, 83% жени, 16% мажи. Македонски лајкови се сите, 90% Скопјани, потоа Прилеп, Битола, Куманово, Велес итн (ги редам процентуално). Понуди во порака
 
Член од
8 јануари 2021
Мислења
9
Поени од реакции
7
Продаван фб страна со 10+к македонски контактирајте ме во порака
 
Последно уредено:
Член од
30 март 2021
Мислења
2
Поени од реакции
0
Продавам фб страна со 13.000+ лајкови и група со 8.000+ членови, твитер акаунт со 3.000+ следбеници и инстаграм акаунт со 6.000+ следбеници. Сите со исто име. Со 80-90% македонци.

И друг инстаграм акаунт со 7.000+ следбеници. Од различни држави најмногу македонци со околу 20% и американци со 10%.
 
Последно уредено:
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Продавам фб страна со 13.000+ лајкови и група со 8.000+ членови, твитер акаунт со 3.000+ следбеници и инстаграм акаунт со 6.000+ следбеници. Сите со исто име. Со 80-90% македонци.

И друг инстаграм акаунт со 7.000+ следбеници. Од различни држави најмногу македонци со околу 20% и американци со 10%.
Пиши цена за сите.
 
Член од
28 јуни 2015
Мислења
859
Поени од реакции
454
Продавам фб страна со 13.000+ лајкови и група со 8.000+ членови, твитер акаунт со 3.000+ следбеници и инстаграм акаунт со 6.000+ следбеници. Сите со исто име. Со 80-90% македонци.

И друг инстаграм акаунт со 7.000+ следбеници. Од различни држави најмногу македонци со околу 20% и американци со 10%.
Која област обработува првата група на акаунти, а која втората група (IG акаунтот)?
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.586
Поени од реакции
3.600
Продавам инстаграм акаунт со 20.7к фоловери. Се работи за профил поврзан со храна
 
Член од
30 март 2021
Мислења
2
Поени од реакции
0

Kajgana Shop

На врв Bottom