Фејсбук акаунти/страници (продавам)

Член од
4 јуни 2016
Мислења
90
Поени од реакции
74
Kupuvam fan page na FB, pretezno US Audience so povekje od 20 000 fanovi. Pishete na vojdan.kostadinov@hotmail.com
Чисто информативно, колку вреди страна со 97.5к followers. 40k USA, India 10k, UK 4.5k, South Africa 3.8k, Canada 3.6k. Тие се најбројни, страната не е спамирана воопшто, стара 1 година ипол од прилика, можда нешто повише. Објавени се около 20 - 30 постови со линкови од кога е креирана. Најчесто објавувам слики 1-2 слики дневно. Ричот е одличен од 10к - 40к на секоја слика.
 
На врв Bottom