Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
fala ti micule eve jas izgleda edinstven sto e trezen i buden od F A :pos2: prv ke ve pozdravam, Vas, site navivaci, se najubavo vo novata godina i se najubavo!!!:salut:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Ajde srekna nova godina i na nasite braka od F.A koisto nazalost se pomalku i pomalku gi ima na forumot. Na vas nemozam titula da vi posakam ali ke vi posakam uste 15 godini bez titula :pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
На моите браќа од Family им посакувам се најдобро во новата година, а трофеите ке дојдат, кад-тад. На топлите браќа од трибината спроти нас, им посакувам бар еднаш да се соберат 50 души а тоа да не е против Мзт и им посакувам да не бидат љубоморни на нашата големина. Не ми требаат титули, а верувам и вие би се мењавале со мене да можете да го доживеете тоа, 600 луѓе да идете на гостовање, да пеете и да навивате секаде и против секого, дури и со ваква мочана екипа...тоа со пари не се купува, а за се останато тука е Штерјокард
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
srekna nova god i od mene , osekam deka ovaa godina ke se sluci nekoe cudo za mzt , ne radi drugo prestapna godina e :)!!!
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Ај и јас да ви честитам..среќна нова година...многу здравје,успех,среќа во животот..

И ај оваа година по некое чудо Мзт да освои титула:)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ajde jas ne sum vi cestital Srekna Nova i da donesete uste novi igraci sakam silen Mzt toa go kazuvam iskreno.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.538
Поени од реакции
47.985
сака Кромидче да се врати :pos2:
Тоа е веќе оправдано и мене ми е облиено во тага срцево за заминувањето на таква перспектива и надеж од нашиот клуб уште посрцепарателно ми делува заминувањето на Ѓуровски а солзи ми доаѓаат ког ке ми текне на Гаго изгубивме многу битни играчи...нека ги ебе коњ троицата нека се носат у курацsdsd
Среќна Нова Година и од мене се најубаво на сите посетители на овој подфорум(без разлика дали биле Кавадарчани Струмичани или од оние другинеsd) каде што ние успеавме со заеднички труд и посеветеност да воведеме анархија и никој да не се нафати да ни биде модератор:bilokojzbot::bilokojzbot: златниот Била Бонг до кошавме функиција... :smir: не се секирај дете Фемили е со тебе како и МЗТ и тебе те снајде пропаст...
На моите браќа и (сестра) исто би им ги честитал празнициве и би ги прашал што испадна со таа ебена Битола ке идеме или кур.
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Битола ве чека со топла сала и кромидче на 10ка.


Година. Среќна. Нова.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom