Ѕвер
Поени од реакции
28

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ејј најискрено без намера да ти правам лиги, ама криво да ти е. Човекот е...:cuc: Алфа и омега меѓу професорите, нема да се роди таков човек дефинитивно! :) Ама остави зад себе добри асистенти да знаеш сите асистенти што Иванов ги избрал се многу квалитетни. :) Е додуша можда нема да се слагаш со некои од нив, ама ок се, имаат знаење.:)
  Еееј баш ме радува тоа, да знаеш дека нема да погрешиш. Јас сум таму втора година.:) (е сеа има заебанции ама во главном браво што си го одбрал тоа.:))
  Еј приметив во една тема дека се спремаш за на политички. На државниот планираш да се запишеш? :)
  Мене потполно ми е јасно дека србоманчиња како тебе и остала багра на форумов сте опседнати со мене.

  Ваљда некои фрустрации ќе да се:)
  Ante, vole nedorasnat, nemoj barem da se kriesh pod Makedonija koga zboruvash od ime na Hrvatska. Vazi? Nazi retorika e za nedorasnati klinci, ama forumov ne e. ;)
  инаку арен си ми ?
  јас еве по форумчево - кајгана собиранка ќе имало па да се запознаеме ? за мене ќе биде чест и мило ! позЗ војводо !
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom