Фан Клуб: Челзи

Amyntas

LVL
Член од
5 ноември 2007
Мислења
366
Поени од реакции
85
Ај нека ни се редат многу титули и многу убави моменти...

Отварањево на новава тема има поголеми шанси да не извади од кризата отколку Карло :)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.627
Поени од реакции
52.493
Ај нека ни е честито новава тема, и да прославиме многу трофеи во неа.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.685
Поени од реакции
11.075
Не сум ви пишал во новата тема...со среќа ;)
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Со среќа,да имаме убав почеток со Манчестер викендов :) Иако можевме да ја почнеме уште сега со победа над Тотенхем на гости после 4 години :(
Како и ланската тема и за оваа посакувам да ја исполниме со титули и трофеи :)

Blue Is The Colour !!!

--- надополнето ---

Aj честито нека ви е новава тема.. Против нас ќе ја почнете, (се надевам) исто како што почна Грант .. Се читаме за 5-6 дена.. :)

Мисли си :nenene:
 
P

PewDiePie

Гостин
Со среќа нека ви е новата тема момци,само за убаво да се пишува. :)
 
A

Auditore

Гостин
Ајде со среќа нека ни е новата тема, многу успеси и радости да ја исполнуваат..
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Ако може линкови од претходните 2 теми :)
 

ArsVivendi

самовработена невработена
Член од
15 април 2007
Мислења
603
Поени од реакции
31
Со среќа новата тема дечки. Да биде исполнета повеќе со радувања, и по можност што помалку разочарувања. На почеток од темата, победа над Манчестер а некаде у средина или поназад дај Боже и некоја титула да славиме.
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Честито нова тема, ми се допаѓа начинот на кој што сте ја отвориле !
 

Rikal

Тој е тој: Специјалниот
Член од
18 септември 2010
Мислења
363
Поени од реакции
23
Ајде нека ни е со среќа новава тема, и со победа да си ја почнеме против Јунајтед (иначе имам опасно претчуство дека ќе тепаме) и да си прославиме уште многу титули, и барем за момент да подзаборавиме на “црнилата’’ кој ни се случуваат овие последни 2 месеци!
Уште еднаш, нека ни е со среќа!

BLUE IS THE COLOR
 

Kajgana Shop

На врв Bottom