ArsVivendi
Поени од реакции
31

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Biiidii zeleeeen ... ne mozam vo djebot da gi nosam alo :D
  Koga ke izlezam ke ti zvonam... a koga ke izlezam ne znam :D
  Пфффф таа лузерската екипа беше шампион и ќе остане шампион а ова вашиве не ќе знаат кај да одат до година... ви пуштија малку да се порадувате :D

  Со среќа да си го носиш кога го земеш ај може до зима ќе ти стаса :P
  Ако ако убаво :) Се е по старо, одамана те немав читнато па реков ејјјј еве ја Мими ај ќе и пишам може се сеќава на мене па ќе ми врати :jaj:
  Абе брат го имам заборавено пасвордот на овој :S Дај пуштими на Anel-mc@hotmail.com Ако сакаш :)
  Ејј...
  Не ме бива за објаснување...

  Коа идеш накај центар, го поминуваш рекорд, и стигнуваш на една раскрсница, право ти е ЈБТ па се продолжува накај Капиштец, ти вртиш лево, после Т-Mobile има една кремасто-зелена зграда, епа таму...

  Или, од плоштад, продолжуваш по улицата кај што е London Pub, па идеш до крај, вртиш десно...

  Не ме бива за објаснување. Тапа сум!
  Ај, ќе идеме некој ден на кафе па ќе ти објаснам.
  Во тоа е и проблемот, кога прашав во Техномаркет во Ѓорче ми рекоа дека многу тешко дека ќе фаќам со обична антена локални станици, а во Техномаркетот во Центар ми рекоа дека нема да има проблем, па затоа и незнам што да правам :) ама мислам дека имаат и дигитален и аналоген бирач па се ќе биде ок. Како и да е фала за мислењето па кога ќе го земам ќе те известам што и како исапднало:)
  поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom