Фан Клуб : Фени Индустри

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Ја мислев само на кошаркари од Фени ама нема врска ако сакате од цела лига кажете си. позз
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
DAMIR LATOVIC OD STRUMICA e megu najdobrite kosarkari vo MAKEDONIJA
Можеби тука јас бо го турил Пупович пред него односно по ми се свиќа он како игра,Марјан Ѓуров нема потреба да се трошат зборови за најдобриот дефанзивец во Мак баскетот несомнено во последните години. Играчи од сенка би ги ставил наш Дончо и Фрај тие двајца беа замене најголеми изненадувања во оваа сезона пред се со нивната константна игра на сите утакмици.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
lozari se aktiviraa povtorno pred 5-6 meseci za razlika od vas koi ste 15 godina u mak basketot, ama edno da ti e jasno: SO CKEMBARI NEMATE SANSI. Vi ste samo grupa huligani koi znaat samo da vregaat.na srede skopje vi peeja SKOPSI PEDERI, ama toa vas ne ve vrege posto e vistina ok e
Значи како може да се вреѓаш на нешто што не е вистина? За разлика од нас кои не се вреѓаме, вие стално се вреѓате на „Во Скопје ви се е*ат сестрите„ така да заклучокот би бил...

ne e samo skopje so fakultet.
1.nemam lozje ni eden red a us po malce bostan
2.nemam fico tuku opel antara
3.nemoram nisto da prodadam za da kupam stan u skopje
Ако не е само Скопје, што тогаш доаѓате тука?

За да купиш стан во Скопје немора да продадеш ништо, ама ти треба една 7-ца на лото за да купиш стан во Скопје, а за викендичка на Тиквешко, не излегуваш навечер во град еден викенд цел, одиш со парите заштедени и купуваш викендичка...проста математика, нели?
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Браво Браво .. Голема работа си направил ... Кога во Кавадарци ке има ваков ТРГОВСКИ ЦЕНАТАР .. јави ми се ти на мене ... 071-807-834 ... :pos2:
Трговски центар со магаре и запрежна кола пред него не благодарам не ни треба такво чудо.:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Да не ти се верува е работава.Ај сега договарајте се кај да се најдете за да се испотепате зошто вака не бива, ви врие крвта.:vozbud:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Еве да не испадне дека се караме само да ве прашам нешто, шо мислите вие кој ни е најдобар кошаркар у моментот, мене лично омилен ми е Ѓуров стварно е ѕвер и според мене најдобар дефанзивец у нашата лига а плус и шутот за 3 ако му тргне нема спас тука, еден од покомплетните кошаркари во Македонија.

bogami ,gjurov na kurov,ama ve vadi u odbrana................
taman se priblizivme na 3 razlika i vleze gjurov i go cuvase jane do kraj na utakmica da ne mrdne,i ne mrdna a pobrz e od nego poso e 20 cm ponizok....
sakale ili ne sakale gjurov e igraciste za ligava nasa............
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
bogami ,gjurov na kurov,ama ve vadi u odbrana................
taman se priblizivme na 3 razlika i vleze gjurov i go cuvase jane do kraj na utakmica da ne mrdne,i ne mrdna a pobrz e od nego poso e 20 cm ponizok....
sakale ili ne sakale gjurov e igraciste za ligava nasa............
Браво за твојата искренос го ценам овој твој пост пошто си искрен.
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
bogami ,gjurov na kurov,ama ve vadi u odbrana................
taman se priblizivme na 3 razlika i vleze gjurov i go cuvase jane do kraj na utakmica da ne mrdne,i ne mrdna a pobrz e od nego poso e 20 cm ponizok....
sakale ili ne sakale gjurov e igraciste za ligava nasa............

Да да и Браун добро го чуваше Петровски ама се измори нашиот, јас малку се изненадив коа видов дека Ѓуров ќе го чува Петровски ама супер испадна знаел шо праве Рајковиќ.
Ама и на почетокот ве растури сам Ѓуров цела утакмица шут не промаши, 3/3 за 3 и 9/9 од поле, стварано е закон, и добро е шо се најди навивач надвор од Кавадарци да пофале играч на Фени.
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
Трговски центар со магаре и запрежна кола пред него не благодарам не ни треба такво чудо.:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:


dobro de pominala kojnska kola i so tolku a da znaas oti imame najdobar TRGOVSKI CENTAR VO MAKEDONIJA koga ke idate u strumica zdravje i zivot u finale ako se sretname ojdeejte da go vidite heheheh ili pa samo pominejte od kaj nego i ke vidate poz....(bez navreda )
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
bogami ,gjurov na kurov,ama ve vadi u odbrana................
taman se priblizivme na 3 razlika i vleze gjurov i go cuvase jane do kraj na utakmica da ne mrdne,i ne mrdna a pobrz e od nego poso e 20 cm ponizok....
sakale ili ne sakale gjurov e igraciste za ligava nasa............
Незнам,кој ќе ми верува ни јас во некој мои претходни постови,нагласувам дека Марјан,е играчиште..Марјан,има шут за 3,има шут за 2,има шут за 1.Игра БЕСПРЕКОРНА одбрана,едноставно незнам што бара,во нашава лига.:helou:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Море ај доста пишите глупости нели ви се смачи, темата е за Фени Индустри не е за шопинг па Т.Ц. да расправате.
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Незнам,кој ќе ми верува ни јас во некој мои претходни постови,нагласувам дека Марјан,е играчиште..Марјан,има шут за 3,има шут за 2,има шут за 1.Игра БЕСПРЕКОРНА одбрана,едноставно незнам што бара,во нашава лига.:helou:
Па може го нема забележано некој од надвор а и шо му фале тука, си зима добра платичка, игра во конкурентен тим и се бори за титули нема зошто да си оде, па нели сакаме јака лига да имаме зошто да си ги даваме нашите играчи настрана некаден во наа Романија од пиле млеко да не дават па Мачка таму шо беше, нека си седат тука арно му е.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
se slagam so madrid. podobro e da si sedi doma ima dobra para. taka da podobro e doma i dobro e sto eve se smiri malce atmnosverata nema vreganje karanje da se nadevame deka ce prodolzime taka i bas da vidime koj prv ce isprovocira
pozz
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
se slagam so madrid. podobro e da si sedi doma ima dobra para. taka da podobro e doma i dobro e sto eve se smiri malce atmnosverata nema vreganje karanje da se nadevame deka ce prodolzime taka i bas da vidime koj prv ce isprovocira
pozz


konecno da se soglasame nesto :D:D ee ako ne provocirate vie i dr nema da prvocirat poz ( i bez provokacija ok li )
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Па треба малку построго да биде ако провоцира некој одма бан без разлика за чиј фан се работи.
Сепак сме една рака народ и сите сме МАКЕДОНЦИ ние меѓу себе ако не се слагаме со кој со грците ли да се слагаме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom