Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Абе ве гледам ептен сте песимисти.Незнам дали јас сум болен до толку или вие сте ептен негативци.
Мое размислување за Милан е дека можат секого да победат и ич не се плашам од никој.Ке докажат и оваа година дека се број еден тим во ЛШ.Верувам во нив и гајле ми е што зборат другите и некои фанови тука на форумов.Верувам во тимот и во секој поединец.Толку многу се во мене што неможам да дадам слабост на ниеден тим.Милан се најдобри и секогаш за класа подобри од другите.
Ке плачат кралевите на СанСиро а овие Марсеј ке незнаат гзот кај им е!
 
P

PewDiePie

Гостин
Ви текнува еден момент ај вака на кратко ке ви го опишам(на многу од вас не ви текнува)Долга топка од Мануел Руи Коста меѓу двајца играчи на Реал ја прифаќа Андри Шевченко и мат на Касиљас : )
хмммм...да не клекнат кралевите пак среде Сан Сиро
Дане мислеше на првите 10 секунди од клипов :)
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Како дебакл бе не гледајте вие Ливорно миворно,кога бевме први во ЛШ нели имавме слаби настапи во Серија А?Минатата од првите три кола имавме еден поен само што сакате во првите кола сите кикснуваат.Почекајте ќе да воиграат тактика на Лео мислам дека ќе дојде време да се распали.Вечер очекувам најмалку нерешено ако не и победа.
 

член1став3

сеирџија
Член од
10 февруари 2009
Мислења
446
Поени од реакции
13
Абе ве гледам ептен сте песимисти.Незнам дали јас сум болен до толку или вие сте ептен негативци.
Мое размислување за Милан е дека можат секого да победат и ич не се плашам од никој.Ке докажат и оваа година дека се број еден тим во ЛШ.Верувам во нив и гајле ми е што зборат другите и некои фанови тука на форумов.Верувам во тимот и во секој поединец.Толку многу се во мене што неможам да дадам слабост на ниеден тим.Милан се најдобри и секогаш за класа подобри од другите.
Ке плачат кралевите на СанСиро а овие Марсеј ке незнаат гзот кај им е!
i'm in, има вечер да полниме мрежи, и ја сум за тоа дека сме numero uno и дека не се плашам од никој.

Оптимиста до крај, ќе си го сменам името од Член у Оптимиста
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Абе ве гледам ептен сте песимисти.Незнам дали јас сум болен до толку или вие сте ептен негативци.
Мое размислување за Милан е дека можат секого да победат и ич не се плашам од никој.Ке докажат и оваа година дека се број еден тим во ЛШ.Верувам во нив и гајле ми е што зборат другите и некои фанови тука на форумов.Верувам во тимот и во секој поединец.Толку многу се во мене што неможам да дадам слабост на ниеден тим.Милан се најдобри и секогаш за класа подобри од другите.
Ке плачат кралевите на СанСиро а овие Марсеј ке незнаат гзот кај им е!
i'm in, има вечер да полниме мрежи, и ја сум за тоа дека сме numero uno и дека не се плашам од никој.

Оптимиста до крај, ќе си го сменам името од Член у Оптимиста
I'm in too! :)
Милан ќе биде подобар!
Дешамп имаше една изјава која ми се допадна...рече: -Милан е секогаш Милан!
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Кој го интересира, има поздрав од Мр. Позитив... и вели дека на тарот карти вака му испаднало за вечер :

Прво полувреме >> писмо картата
второ полувреме >> свадба картата
крај >>> тага


не ме цитирајте, насмејте се малку пред натпреварот :kesa:
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Вечер ке го даваат Милан на ТВ ???
Ке го дават на 5+....:милан:

За вечерва очекувам многу добар натпревар од играта на Милан очекувам 2 гола најмалку....



Топ 10: Најдобрите млади играчи на ЛШ

10. Миралем Пjaнич (Лион), 19-годишен

9.Томас Нецид (ЦСКА Москва), 20-годишен

8. Стеван Јоветич (Фиорентина), 19-годишен

7. Федерико Македа (Манчестер Јунајтед), 18-годишен

6. Серхио Асенхо (Атлетико Мадрид), 20-годишен

5. Даниел Стариџ (Челси), 20-годишен

4. Џек Вилшер (Арсенал), 17-годишен

3. Марио Балотели (Интер), 19-годишен

2. Бојан Кркич (Барселона), 19-годишен

1. Алесандре Пато (Милан), 20-годишен :vozbud:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.450
Поени од реакции
47.280
im in too...ја пишав двојка прееска, ме гледаа сите на криво......еее утре кога ќе си дојдам по исплата ќе ми попушат од кривиов!!! :)
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
: ) Така ве сакам кога малце попозитивно се гледаа на работите:)
Еден Марсеј го направија посилен од Милан не ми се верува!Се знае кој е кој у Лига првака:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom