Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.733
Поени од реакции
9.799
И гол им подаривте, и гол ви поништија и пак победивте. Фала што ми ги расчистивте сите сомнежи околу "големиот" Реал. Прекрасно од Милан, оддамна ги немам гледано да играат вака.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.012
Поени од реакции
6.040
Коментаторот ги урочи реал.
" Од кога е ставена Новата трева, Реал Мадрид немаат изгубено ни Бод"
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
лелееее што беше ова?уште неможам да верувам,комшиите ке ми викнат полиција ! :vozbud: :vozbud::vozbud: значи кои мераци ми ги приредија Росоњериве,ова никогаш нема да го заборавам,и да...на хејтерите само едно .!. (Таke it,Hold it,Love it) !
vozbud::vozbud:

FORZA MILAN !!
 
N

navivacka

Гостин
Не ми се верува дека ви поништија чист гол,ама затоа Пато врати за тоа:tv: честитки за победата:smir:
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Честитки Честитки !!!! :vozbud::vozbud:
Храбро многу храбро изиграа, а среката ги следи и храбрите..

Ке пукнев од мака што им го поништија голот.. мислев дури и дека ке примат и ке изгубат 3-2 ..

Како и да честитки уште еднаш,поготово до оние што го играа 2ка у кладилница и над 5-6 коефициент:helou::helou::helou:
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
ЈЕеееее бравооо машини пато како само ејј браво секоја чест пирло леле не ја факаше таа да беа и 3 голмани браво ми ја испунија желбата:vozbud::vozbud::vozbud: тое е милан :milan::milan::милан::милан::милан:
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
ааааааааааааааааааааах каков натпреваааааааааааааааар :vozbud::vozbud: :vozbud:

Не ми се верувааааааааааааааа aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :vozbud::vozbud::vozbud:

Лелелелеле :vozbud:

Да не ни поништија чист гол ќе беше 2.4 :vozbud::vozbud::vozbud:

Сееедно ќе умраааам од среќа. Ги сакам :back::back::back:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.271
Поени од реакции
41.827
Момци, порано ви ја отворив новата тема зашто бољи почеток и не можеше да добие истата, па ете ви честитки и од мене со '' превидов '' .
Се спрема иначе нов трансфер Бум, Цезар, Видич, Евра, Маикон и Киелини се споменуваат како 5 нови имиња за Мадрид наредна сезона .

:tv:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom