Нинович
Поени од реакции
2.414

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Smetaj i na mene,i jas sum za.kolku od prilika sme do sega i clanarina kolku?so sreka
  Нинович
  Нинович
  Додај ме на фб, таму ќе контактираме..
  Nino Ninovich сум..
  Абе немаш колоквиумска што ти текна со форумов :D
  В
  Хахахах,нов ник.Честито :D
  Нинович
  Нинович
  Тома Здравкович или Мирослав Илич..Кој не беше умрен од овие двајца-него го бирам! хаха
  В
  Вори
  Вториот е жив,ако не цофнал во меѓувреме,а првиов е одамна умрен,Бог да го прости(истурам капка вода на тепих за душа).
  Нинович
  Нинович
  Стално ги мешам..
  В
  имаме групно некој план за посета,ама за тоа потоа.Нека остане изненадување.хаха

  Добро е што се прилагодуваш,рачунај таму ќе поминеш дел од животот.
  (јаја мислиш в затвор си,не дај боже)
  В
  Како е таму бе Нино?
  Се снајде,се прилагодуваш на Белград,на тамошниот живот или..?
  Па мајку му стара,не не заборавај,дај некаков знак дека си жив.

  бДв Ако падне Партизан со Челзи в група,ќе те посетам таму,да знаеш.
  Ф
  Стај се на мсн/фб ке збориме,сум пробувал порано али ништо не бидна.
  Хаха јас мислев тие 10 % од постот не си ги дочитал дека долг беше :pos:
  В
  Честито засилување!

  Грков слушам добар бил...сеа најјако би било да земете некој македонец и да удираат контра.
  Пример,Шумоликовски или Тасевски..:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom