Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
1.125
Поени од реакции
824
So brzina na svetlinata itash kon ignor!
Автоматски споено мислење:


Mislev na 13 i na 15 juli so Sautemton i Kristal Palas. Tie ne veruvam deka kje gi menuvaat vekje.
Ако не ви се допаѓа поинакво мислење направете си дома Сабат и собирајте се што исто размислувате јас не филтрирам прифаќам различно мислење.
Screenshot_20200701-200140_Man Utd.jpg
Ако видиш под дуелите стои to be announced оваа е официјално од клубот.
А за тоа што ќе ме ставиш на игнор ме боли многу еве плачам .
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
6.273
Поени од реакции
5.182
Овие Норвич сега најдоа да се сопкаат и да паѓаат на чело со Тим Крул, со нас коа играа, prime катанаџо играа. Смешки какви баксузи сме, ова само нас често ни се дешава.
Автоматски споено мислење:

Лестер официјално изгубија, -3 од 3то место за сега.
епа изгледа до нас ке да е проблемот
ајде вечерва услуга да ни направат и ВХ па да се заокружи со убаво денов


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
4.681
Поени од реакции
4.247
Бројките не секогаш ја покажуваат комплетната слика. Да сме на јасно, бројките се добри, но киксевите се факт. Неколку пати неговите киксеви не коштале поени.
Не реков дека не се изглупира со Евертон и практично не чинеше 3 бода.
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.035
Поени од реакции
579
Ако не ви се допаѓа поинакво мислење направете си дома Сабат и собирајте се што исто размислувате јас не филтрирам прифаќам различно мислење.
Прегледај го приврзокот 257351
Ако видиш под дуелите стои to be announced оваа е официјално од клубот.
А за тоа што ќе ме ставиш на игнор ме боли многу еве плачам .
Ti treskas gluposti. Ne ni trebal kup,trebalo da ispadneme. Kazi go ovaa na Solskjer tri dena kje ti se smee.

Ozbili se malku.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
1.769
Поени од реакции
2.650
Ti treskas gluposti. Ne ni trebal kup,trebalo da ispadneme. Kazi go ovaa na Solskjer tri dena kje ti se smee.

Ozbili se malku.
А го потресе многу ;) Солскјер за него не е некој тренер, па и да му се смее, ионака е под негово ниво:D
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
1.125
Поени од реакции
824
Ti treskas gluposti. Ne ni trebal kup,trebalo da ispadneme. Kazi go ovaa na Solskjer tri dena kje ti se smee.

Ozbili se malku.
не си ти тој кој ќе има интергритет да ми каже да беше некој друг можеби ти имаш толку фејл постови што компилација може да ти склопам.
А штом си бфф со Оле оди кажи му ти па смејте се заедно.
П.С. Уште сум на став дека требаше да испаднеме.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
1.769
Поени од реакции
2.650
Замисли ваков гол како на Фернандеш во финале на ЛШ на 5 мин пред крај, за победа :D... да речиме против Барса :LOL:.
Многу има за замислување, ЛШ, па финале, па Барса и баш ваков гол! Ама морам да признаам дека сценариото е убаво:LOL:
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
2.600
Поени од реакции
5.674
П.С. Уште сум на став дека требаше да испаднеме.
Па уште не е касно, можеме намерно да испаднеме со Челзи за да не играме со Сити. Секако ти мислиш дека немаме шанса со Сити.
 
Член од
30 јануари 2009
Мислења
325
Поени од реакции
224
Нивото на дискусија(ако воопшто може да се нарече така) во фан клубов во последно време станува толку мизерно што повеќето од членовите кои имаат интересни/нормални мислења или анализи не ни постираат повеќе, па ни останува да читаме три четворица на коишто како да ги пратиле од штаб да навиваат за клубов па ако им го собереш коефициентот на интелегенција со крајни напори ќе дојдеш до 70. Имаме модератори на фан клубов или тешко?!?
 
Член од
14 април 2012
Мислења
25.337
Поени од реакции
40.687
OЧекував да кикснат со Сити, а да си ги тепаат Чекичариве. Ама...
 
На врв Bottom