Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.103
Поени од реакции
9.698
Абе многу голема казна е ова упм нека фатат.
Туку дајте бе @olaf кај е, оти го снема?
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Абе голема е ама што да правиме кога е идиот и константно прави вакви испади.

Иначе, за олаф, врска неам. Покажува дека е пуштен последен пат на 18ти мај...
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
According to reports in France, Liverpool are set to seal the signing ofLille's Belgian starlet Divock Origi. The 19-year-old will cost around €14million and could be loaned back to Lille for next season.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
According to reports in France, Liverpool are set to seal the signing ofLille's Belgian starlet Divock Origi. The 19-year-old will cost around €14million and could be loaned back to Lille for next season.
Класика за Ливерпул последниве 2 години. Купува играчи и ги дава на позајмица „за искуство“.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.553
Поени од реакции
52.345
Класика за Ливерпул последниве 2 години. Купува играчи и ги дава на позајмица „за искуство“.
Се гледа од кој учите :D


Sky Sources: Adam Lallana travelling to Liverpool for medical.
 
Последно уредено:

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Лалана е блиску до потпис. Трето засилување, и ни требаше ваков играч, кој знае да задржи топка, игра на 3 офанзивни позиции, и првично треба да е конкуренција на Кутињо. Е сега покрај Лалана и Ламберт дали ќе купуваме уште еден офанзивец ќе видиме.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Професорот ако се буни за Лалана кажете му знам те пушко кад си пиштол била, со мене уште пред 3-4 години имаме праено муабет како Лалана е супер играч. Нека седи запишано да се знае :icon_mrgr:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Професорот ако се буни за Лалана кажете му знам те пушко кад си пиштол била, со мене уште пред 3-4 години имаме праено муабет како Лалана е супер играч. Нека седи запишано да се знае :icon_mrgr:
Пред 3-4 години Лалана играше трета лига. :D
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Професорот ако се буни за Лалана кажете му знам те пушко кад си пиштол била, со мене уште пред 3-4 години имаме праено муабет како Лалана е супер играч. Нека седи запишано да се знае :icon_mrgr:
Потврдно. И со мене го имаме праено муабетов ( и тоа попресно беше, лани мислам кога му бев во посета во Охер :) ), и рече дека Лалана бил добар играч.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Потврдно. И со мене го имаме праено муабетов ( и тоа попресно беше, лани мислам кога му бев во посета во Охер :) ), и рече дека Лалана бил добар играч.
Рече и коа идевме накај Орхиеда со кола, ја тогаш реков дека не би било лошо да се земе, он вика "нема збор, добар е тој". Али не знаев дали е саркастичен или не, па си преќутев да не згрешам ко... секад :D
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.103
Поени од реакции
9.698
Абе голема е ама што да правиме кога е идиот и константно прави вакви испади.

Иначе, за олаф, врска неам. Покажува дека е пуштен последен пат на 18ти мај...
E па се има налутено нешто оттогаш
А за мисиров Лалана не знам шо да кажам. Многу се 25 милиони фунти. Ај ќе видиме. Ама ако испадни да не го земиме Санчез заради овој има Линда да ја.......you know. За секој случај ставете вие слика од жена му на Лалана па за другото ќе видиме.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Пред 3-4 години Лалана играше трета лига. :D
Си гледавме редовно тогаш бе, и Роудс кога опна 50 гола, еве Рики памти, Роудс и Лалана, тие се правите :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom