Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.284
за Лалана сум тежок скептик, вљда ќе ме побие, задоволен ќе бидам да напрае 10 асистенци и барем 5/6 гола.
него-
- глеј те бе и тука сака да гризе... уште најмалце 4 месеца бан. ФАЛА МНОГУ :notworthy:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Се надевам дека ќе го собереме Алексис. Играчиште е, нема муабет.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ништо од Алексис, џабе се палкав...
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Ништо од Алексис, џабе се палкав...
Море да му ебам жената В ГАЗ! И сестрата. И мајката. Ако има згодна тетка - и неа. И сите братучетки. После мене, Дивајдерот да им го стори истото . Па цел фан клуб. Па Сако. И на крај Рики.
Само да остани Суарез па нека си ебат мајката и Санчез и Шакири. Го имаме Лалана :coffee: А и дај боже Маркович да го земиме. Ловрен, еден бек, она ѓупчето Oриги (што можи новиот Диуф да испадни) и тоа е тоа.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Лалана:facepalm:

Едвај чекам да заигра,ќе биде цепажа. Го поштувам хуморот на Роџерс со носење на вакви играчи(Лалана,Ален,Аспас,Алберто)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
Маркович е иначе изгледа 50% на Челзи, па ако покажете интерес ништо чудно да се замешаат и да си го земат.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Море да му ебам жената В ГАЗ! И сестрата. И мајката. Ако има згодна тетка - и неа. И сите братучетки. После мене, Дивајдерот да им го стори истото . Па цел фан клуб. Па Сако. И на крај Рики.
Само да остани Суарез па нека си ебат мајката и Санчез и Шакири. Го имаме Лалана :coffee: А и дај боже Маркович да го земиме. Ловрен, еден бек, она ѓупчето Oриги (што можи новиот Диуф да испадни) и тоа е тоа.
Све ја на крај...
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.822
Поени од реакции
10.551
Па ти изгледа си најспремен меѓу нас според кажувањата овде. Ако почниш прв ние никогаш нема ред да дочекаме.
Добро бе зошто му даваш лажна надеж? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom