Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Честитки дечки... едноставно сакам све освен со нас да тепате до крај и да освоите... :vozbud:
 
В

Вори

Гостин
Ццц.Вечито вака победувате бе.до кога бе вака педерски.Ама затоа и утре Манчестер ке тепа и чадите се!
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
После победите над Реал и Манчестер заслуживме ваква победа.Заслужена погодивме 4 стативи многу шанси иницијатива...Одам да му се јавам на Емил Хески да а договориме за утре
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Ццц.Вечито вака победувате бе.до кога бе вака педерски.Ама затоа и утре Манчестер ке тепа и чадите се!
Брат, ако ја гледаше утакмицата, вервај нема така да мислиш. Али ај, лутете се колку сакате, најбитно е трите бода си одат на Енфилд:smir:.
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Хехе добро е ко сум жив уште, Бенајун е најдобар од сите бе каков робен каков ленон станува се подобар и подобар
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.682
Поени од реакции
9.307
Честито победа:smir: Ги надигравте на Фулам и прашање беше кога ќе падне голот. Тоа е, фудбал се игра 90 минути.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ццц.Вечито вака победувате бе.до кога бе вака педерски.Ама затоа и утре Манчестер ке тепа и чадите се!
Кога не ја гледаше утакмицата не збори бош муабет...Победата е повеќе од заслужена...А педерите се кај вас не кај нас не мешајте баби и жаби
 
T

the Carpenter

Гостин
Левата рака ме заболе во периодот од 80 минута навака. Ама не е битно сега

Беееееееееееееееееееееееееееееееееееенајун!!!!!!!!!
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Бравоооооооооооооооо мајстори знаев дека ќе победите не се пропушта ваква шанса и честито победа и 1 место.:smir:
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Ццц.Вечито вака победувате бе.до кога бе вака педерски.Ама затоа и утре Манчестер ке тепа и чадите се!

Срамота е ова да го пишеш бе,ако не си ја глеал не пишувај ништо боље.

Браво Еврејче,ич не го сакав ама после утакмицава го засакав,срамота ќе беше 0-0 да заврши покрај 4 наши стативи,до 70 и некоја минута 0-7 беа шутеви кон гол.Али си тепавме и сеа можеме да се сконцентрираме кон силувањето на просечниот англиски тим Челси.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: D_T
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
кога и да се тепа во 90 среќата е фактор, ама кога ќе се земат во предвид сите 90 мин, тогаш фулам е среќниот што изгуби со 1-0

како и да е, НОВ ПОРЕДОК



АЈМО МАЈСТОРИ!!!!
Бенајун зверкооо!!!
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
Benayoun e ZVER samo da prodolzi vo vakva forma i da go stavi Benitez prva postava da igra so Chelsea pa da gi tepame 2-3 razlika dobro bi ni doslo.
super e sto sme prvi na tabela sega pritisokot e na strana na mancester a za utre ne se sekirajte sigurno nema da pobedat.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Честито победа, сега станува колку толку поинтересно.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
кога и да се тепа во 90 среќата е фактор, ама кога ќе се земат во предвид сите 90 мин, тогаш фулам е среќниот што изгуби со 1-0

како и да е, НОВ ПОРЕДОК



АЈМО МАЈСТОРИ!!!!
Бенајун зверкооо!!!
Колку подобро изгледа вака табелата.:vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom